Переможці Конкурсу проектів

 

Конкурс проектів завершено. Конкурсна комісія у кількості дев'ятьох вінничан (представники ЗМІ та бізнесу), оцінювали проекти за тринадцятьма якісними критеріями. В результаті підрахунку балів, із 19-ти заявок було обрано 5, які набрали найбільшу кількість балів. 
Тож сміливо можемо оголосити переможців конкурсу, які прийматимуть участь в Аукціоні проектів, та зможуть не тільки заявити про себе та свої ідеї, а й отримати фінансування на їх реалізацію.
Вітаємо переможців: 


1. ГО "Оріана-Світ" з проектом "Кожна дитина - успішна!" 

СУТЬ: «Кожна дитина — успішна!» — це унікальний цикл соціальної відеореклами, що протягом 5-ти місяців 2017 року поліпшуватиме обізнаність вінничан і вінничанок про альтернативні  підходи в освіті, а батьків та вчительство  спонукатиме до визнання мотивації дитини як рушійної сили в навчанні та вчитиме поважати її право на вибір в освіті. Ролики буде створено на основі інклюзивного та гендерно орієнтованого підходів, а концепцію проекту буде представлено у ході інтерактивного круглого столу «Альтернативна освіта: не для галочки!»

Для чого:

 • щоб поліпшувати обізнаність вінничан(-ок) про альтернативні підходи в освіті та мотивувати дітей до навчання;
 • щоб популяризувати ідеї гармонійного розвитку, навичок критичного мислення, комунікаційних вмінь, здатності вирішувати складні проблеми як потреб «нових дітей», яких не задовольняє традиційна школа;
 • щоб надавати вінницькій громаді якісну інформацію про важливість побудови нових, ефективних комунікацій між батьками, дітьми та вчительством;
 • щоб впливати на розбудову інклюзивного та рівноправного середовища у Вінниці.

Бюджет:  33 520 грн. 

Амбасадор: Мережа італійських тратторій «TerraMare» та її засновник Тарас Пацар

2.Ініціативна група студентів Вінницького національного технічного університету з проектом "Еко-реабілітація"

СУТЬ:    Даний проект представляє собою комплекс заходів, спрямованих на підвищення екологічної свідомості жителів міста Вінниці:

 • ряд навчальних майстер-класів по переробці макулатури та виготовленню з неї оригінальної продукції (книги, листівки, блокноти), з якої можна буде виростити дерево! Майстер-класи для всіх вінничан, а також для людей з інвалідністю.
 • інформативні мотивуючі семінари на екологічну тематику у навчальних закладах для молоді міста, поширення та розповсюдження згаданої вище продукції, реалізація якої приноситиме прибуток майстриням.
 • масштабний Еко-фестиваль. Даний захід віддзеркалюватиме в собі попередні етапи, а його офіційною валютою буде сировина для вторинної переробки (макулатура, скло, пластик тощо).

Для чого:            Звернути увагу громади на проблеми нераціонального використання природніх ресурсів, невмілого поводження з відходами та нищення навколишнього середовища, мотивувати вінничан до дій та вирішення цих проблем, проводити просвітницькі заходи та  інформувати про механізми та можливості утилізації відходів в місті та Україні.  

Бюджет:  29 930 грн.

Амбасадор: ТОВ «Еко-Драйв»

3. ГО "Освітній простір 2.0", проект "ProАктивні"

СУТЬ: активізувати соціально відповідальну громадянську позицію у підлітків віком 14-17 років шляхом проведення 5 тренінгів, скайп-конференції з представниками соціального підприємництва (м. Київ, м. Львів), зустрічі-чаювання з представниками провідних громадських організацій м. Вінниці, ознайомчого візиту з вивченням досвіду реалізації молодіжних соціальних ініціатив (м. Жмеринка).

Для чого:

 • ознайомити 25 підлітків м. Вінниці віком від 14 до 17 років з демократичними вміннями та правами людей як базових засад активних громадян;
 • розвинути навички командної роботи, соціальної відповідальності, ефективної комунікації, ініціативи та самостійності;
 • підвищити обізнаність підлітків з діяльністю громадських організацій та соціальним підприємництвом;
 • ознайомити підлітків з практиками успішної реалізації молодіжних соціальних ініціатив.

Бюджет:  15 000 грн.

Амбасадор:  Шевчук Євген  засновник трансферної компанії Drivers-24.com 

4. Альона Король з проектом "Діагностика мовлення дітей у логопункті LogoClub"

СУТЬ: Об’єднання громадян (батьків з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку) та спеціалістів (логопедів) з метою налагодження взаємодії між ними для покращення мовленнєвої ситуації у місті Вінниця шляхом організації та проведення комплексної логопедичної діагностики рівня мовленнєвого розвитку дітей та просвітницької роботи з батьками.

Для чого:

 • Надання вчасної логопедичної допомоги дошкільникам та молодшим школярам міста Вінниці
 • Формування логопедичної компетентності та педагогічної культури батьків, знайомство з особливостями розвитку мовлення дитини в кожному віковому періоді.
 • Озброєння батьків практичними прийомами корекційно-розвиткової роботи з дітьми.
 • Активізація процесів формування мовлення дітей.

Бюджет:  23 480 грн.

Амбасадор:  Освітній комплекс «-Візард-»

5. ГО "Студентське Братство Вінниччини" і проект "Lapkam.com | Шанс для тварин з притулків"

СУТЬ:  Lapkam.com – інтернет довідник притулків для тварин. Проект заохочує людей не купувати тварин, а забирати із притулків, шляхом проведення масштабної  PR кампанії нашого ресурсу у Вінниці, паралельно залучивши  кошти для закупівлі амуніції та ліків в один із вінницьких притулків, задля того, аби утримання  та стерилізація безпритульних собак і котів стали більш доступним для притулків, аби привернути увагу вінничан та залучити волонтерів до вирішення проблем наших чотирилапих друзів.

Для чого:  Щоб привернути  увагу  громадськості до проблем безпритульних тварин  та шляхів її подолання. В рамках рекламної кампанії досягнення наступного:

 • Охоплення 50 000 вінничан.
 • Адопція 30 тварин.
 • Придбання ліків на суму до 10 тис. грн.

Бюджет:  24 000 грн.

Амбасадор: немає, шукаємо.

Наступний етапом Конкурсу проектів стане підготовка до Аукціону проектів та презентування переможцями своїх проектів перед громадою міста. Кожен вінничанин матиме змогу долучитись до творення сого міста та допомогти цим проектам реалізуватись.

Про правила Аукціону проектів та дату і час проведення повідомимо зовсім скоро!