Молодіжний банк ініціатив

Благодійний фонд «Подільська громада» з грудня 2016 року розпочинає роботу над новою програмою «Молодіжний банк ініціатив».

Коли ми чуємо словосполучення «Молодіжний банк», то перша асоціація приблизно така: це комерційний банк, який працює з молоддю, дає кредити, приймає вклади. Насправді Молодіжний банк ініціатив (МБІ) – щось абсолютно інше. Це банк ідей, банк соціально значимих проектів, банк молодих і ініціативних людей, які залучають фінансові ресурси на реалізацію проектів. Це інноваційна технологія фінансування неприбуткових проектів на місцевому рівні через грантові конкурси, реалізована молоддю і для молоді. Приймаючи участь у роботі молодіжного банку, підлітки отримують досвід, як правило, недоступний їх одноліткам, - досвід управління проектами, прийняття фінансових рішень, практичне втілення своїх ідей та інше. Цьому не навчають ні в одному з вузів, такі знання можливо отримати лише на практиці. 

Метою Молодіжного банку ініціатив є надання можливості для молоді реалізувати свої ініціативи в м. Вінниці через участь в грантовому конкурсі. Така технологія допоможе залучити додаткові засоби для реалізації молодіжних ініціатив. Молодь працюватиме разом з дорослими для поліпшення якості життя в місцевій громаді. Дорослі будуть допомагати та підтримувати, але всі рішення прийматиме комітет МБІ самостійно.

Теми грантових конкурсів обиратиме також комітет МБІ на основі результатів дослідження потреб молоді м.Вінниця, яке МБІ проводитиме систематично.


Завдання проекту: 

  • Зібрати 5000 грн. до травня 2018 року
  • У травні 2018р. оголосити перший конкурс грантів
  • Підтримати не менше 5 молодіжних проектів.

 

Етапи становлення «Молодіжного банку ініціатив»:

- Набір комітету МБІ.
- Навчання комітету (тренінги з проектного менеджменту, фандрейзингу і т.п.)
- Поширення інформації про МБІ (PR)
- Визначення теми першого грантового конкурсу
- Фандрейзинг
- Оголошення першого конкурсу грантів 
- Визначення переможців
- Презентація підсумків реалізації першого конкурсу грантів.

Запрошуємо до участі та співпраці у програмі БФ «Подільська громада»: «Молодіжний банк» усіх зацікавлених осіб.

Бажаючі долучитись до команди МБІ мають заповнити аплікаційну форму ТУТ.