Благодійна програма «КОМП’ЮТЕР ДРУГУ». Діюча

Благодійний фонд «Подільська громада» та громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» запрошують Вас приєднатись до благодійної програми «КОМП’ЮТЕР ДРУГУ», яка буде тривати впродовж 2009-2013 років.
 

Ви любите творити добро?
Подобається робити приємно людям, які цього потребують? 
У вас є комп’ютерна техніка, яку ви вже не використовуєте???
Ви купили новий комп’ютер і не знаєте, куди подіти застарілий???

Мета благодійної програми - сприяти розвитку благодійності та взаємодопомоги на території області, створити сприятливі умови для самореалізації людей з обмеженими фізичними можливостями, дати змогу всім громадянам долучитись до цієї програми. 

Благодійна програма «КОМП’ЮТЕР ДРУГУ»

В області проживає понад 3 000 людей з обмеженими фізичними можливостями, серед них є чимало бажаючих навчатись. Проте більша частина мешкає в віддалених селах Вінницької області і це робить їх відірваними та ізольованими від навколишнього світу через неадаптоване середовище та відсутність сучасних засобів комунікації. Процес самоосвіти неможливий без доступу до інформаційного простору, але в більшості не вистачає коштів на придбання комп’ютерної техніки та інших сучасних засобів комунікації.

Благодійна програма «КОМП’ЮТЕР ДРУГУ»

«Ця програма змінить ситуацію з доступності до навчання людей, яким через стан здоров’я підходить тільки дистанційна форма навчання. І віримо, що до нас приєднається ще багато однодумців. Саме комп’ютер може стати каналом до інформації, можливості навчання, працевлаштування та розширення простору спілкування для людей з обмеженими фізичними можливостями», розповіла Раїса Панасюк, голова ГО «Гармонія».

Благодійна програма «КОМП’ЮТЕР ДРУГУ»

Сьогодні комп’ютери наявні майже в усіх установах та організаціях, чимало комп’ютерної техніки знаходиться і в приватному користуванні. Оскільки, технічний прогрес не стоїть на місці і техніка стає застарілою для використання в серйозних професійних цілях, всі намагаються замінити комп’ютер на новіший, більш прогресивніший. Нерідко постає запитання: Куди подіти старий комп’ютер?

Благодійна програма «КОМП’ЮТЕР ДРУГУ»

Саме у такому випадку ми пропонуємо всім небайдужим долучитись до програми «Комп’ютер другу» і передати свій улюблений, але вже «не новий» комп’ютер у надійні руки людей, яким він принесе радість, можливість пізнання та самореалізації. 

До програми можна долучитись:

 1. Звернувшись до організаторів програми:
  • БФ «Подільська громада»: 
   м. Вінниця, вул. П. Осіпенко 4, 2-ий поверх, тел. 67-20-96
  • ГО «Гармонія»: 
   м. Вінниця вул. Космонавтів, 48, тел. 57-73-29.
 2. Перерахувавши кошти на рахунок Фонду з поміткою – для програми «Комп’ютер другу».

Наші реквізити:

Благодійна організація Благодійний фонд 
«Подільська громада»
Ідент. код 35904183, 
р/р 260061234 у Вінницькій філії 
ВАТ «Кредитпромбанк» МФО 302623
Тел. (0432) 57-22-24

Контактні особи:

 • Мар'яна Трачук, Благодійний фонд «Подільська громада», тел. (0432) 67-20-96
 • Раїса Панасюк, ГО «Гармонія», тел. (0423) 577 329