Благодійна програма «Веселий лікар». Діюча

Мета проекту: психологічна реабілітація та підтримка дітей і їх батьків, які знаходяться на лікуванні у медичних закладах міста та області. Сприяння розвитку творчості, самореалізації молоді Вінниччини.
 

Благодійна програма «Веселий лікар»

Завдання програми: 
  • створити умови для самореалізації дітей та молоді, які будуть працювати у якості «веселих лікарів», забезпечити їх необхідними костюмами та матеріалами;
  • поширити інформацію про реалізацію програми серед громадськості з метою залучення волонтерів та благодійної допомоги (ігри, книги, фарби, пластилін, альбоми та ін.) для успішної реалізації програми;
  • проводити не менше двох заходів на місяць в міських та обласних дитячих лікарнях та відділеннях, передавати дітям подарунки, які будуть передані від небайдужих мешканців міста. Сприяти якісному дозвіллю, відпочинку дітей, що перебувають у лікарських установах;
  • створити позитивний імідж бізнесмена – благодійника, який сприяє реалізації цікавої та важливої соціальної програми .

Благодійна програма «Веселий лікар»

Лікарняна клоунада - це добровільна творча діяльність, направлена на психологічну реабілітацію дітей (і їх батьків), що знаходяться в лікарні.

Професія «лікаря-клоуна» існує в США і Європі більше 30 років, ефективність її результатів на психоемоційний стан важкохворих дітей призвела до того, що багато лікарень визнали і прийняли клоунів на постійне місце роботи.

Робота «веселого лікаря» - симбіоз акторської майстерності і циркового мистецтва. Дітям в лікарнях необхідне все найсвітліше і щиріше, найдобріше і радісніше. Веселуни приходять до них регулярно на декілька годин пару раз на місяць. Дослідження підтверджують, що діти швидше видужують, якщо у них гарний настрій. Результат такої роботи не лише моральна підтримка і розвантаження дітей, але і, що важливо, вже підтверджена цифрами користь для здоров’я пацієнтів.
 
Благодійна програма «Веселий лікар»

Партнери та учасники програми: 
  • Фірма «Авіценна», «ЄвроАптека», українсько-іспанське фармацевтичне підприємство «Сперко Україна», торговий дім «Едельвейс», служба таксі «Лимон»;
  • Вінницька міська рада, Вінницька міська клінічна лікарня «Центр матері та дитини», Вінницька обласна дитяча лікарня, Вінницька районна лікарня, Вінницький обласний ендокринологічний диспансер.
  • «Кактус арт-груп», учні та викладацький колектив ЗОШ №15, ЗОШ гімназії №6, ЗОШ №35, студенти Вінницького державного педагогічного університету ім. М.М. Коцюбинського, ВОО ВМГО Демократичний Альянс.

Запрошуємо усіх бажаючих (дітей та батьків, працівників та бізнесменів, дідусів та бабусь, усіх небайдужих) приєднуватись до програми з будь-якою допомогою.