«Громадська «толока» для ДНЗ №51 «Колосок»» - підтримка дошкільного навчального закладу з метою створення сприятливих умов для його функціонування. Завершено

17 листопада 2010 року о 16:30 год., відбулась прес-конференція з нагоди урочистого відкриття роботи харчоблоку дошкільного навчального закладу №51 «Колосок» міста Вінниця. 

Впродовж місяця тривали капітальні ремонтні роботи у харчоблоці, під час яких було повністю замінено каналізаційну та водогінну мережу, електропроводку високої напруги для забезпечення роботи електроплит, бойлерів, духовок та інших електричних приладів, відремонтовано стелю та стіни, замінено покриття підлоги.

«Громадська «толока» для ДНЗ №51 «Колосок»» - підтримка дошкільного
навчального закладу з метою створення сприятливих умов для його
функціонування

На відкритті оновленого дитячого садочка були присутні: Валентина Балицька – заступник вінницького міського голови, Андрій Дручинський – виконавчий директор БФ Подільська громада, Володимир Буняк – начальник управління освіти, Катерина Шундровська – завідуюча ДНЗ №51 «Колосок» , батьки та вихованці дошкільного закладу. Для усіх захід виявився справжнім святом приємності та усмішок.

Родзинкою відкриття були щирі слова вдячності від малечі. Дітлахи розповідали віршики та танцювали, за що отримали подаруночки. Також вдячними були і працівники закладу, адже завдяки цьому проекту дитячому садочку дали нове життя, закуплено удосконалене та зручніше обладнання для обслуговування діток.

«Громадська «толока» для ДНЗ №51 «Колосок»» - підтримка дошкільного
навчального закладу з метою створення сприятливих умов для його
функціонування

Ці заходи стали можливі завдяки реалізації соціального проекту «Громадська «толока» для ДНЗ №51 «Колоска»» БФ «Подільська громада» та дирекцією ДНЗ №51 за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження», Вінницької міської ради, місцевих спонсорів та батьківського комітету садочка.

Метою проекту було покращення санітарних умов та матеріально-технічного оснащення дошкільного закладу. І сьогодні можна побачити реальний результат цієї роботи, адже вигляд харчоблоку змінився повністю. Окрім проведених ремонтних робіт було замінено та встановлено два вікна, електричну плиту для приготування їжі, ванну для миття овочів, придбано столи, шафи, посуд та інше.

«Громадська «толока» для ДНЗ №51 «Колосок»» - підтримка дошкільного
навчального закладу з метою створення сприятливих умов для його
функціонування

Основним імпульсом для початку проекту стала Антикризова гуманітарна програма Міжнародного фонду Відродження, метою впровадження якої була підтримка діяльності дошкільних навчальних закладів у різних напрямках з метою подолання кризових явищ. Саме до цієї програми, з запитом на отримання коштів для ремонту, звернувся благодійний фонд «Подільська громада». І завдяки позитивному схваленню цього запиту фондом Відродження, розпочався активний пошук додаткових ресурсів для реалізації проекту. В кінцевому результаті окрім наданих фондом Відродження 40499 грн., вдалось залучити ще 42 000 грн. з інших джерел, повідомив виконавчий директор БФ «Подільська громада» Андрій Дручинський.