Театр Садовського доступний для всіх. Завершено

Мета проекту - адаптація приміщення Вінницького обласного драматичного театру ім. Садовського до потреб людей з функціональними обмеженнями та створення ефективного механізму інформування про можливість відвідування театру, способи замовлення квитків та транспорту.
 

Вітаємо Вас, шановні друзі!

Соціальний проект «Театр Садовського доступний для всіх» реалізується з метою адаптації приміщення Вінницького обласного драматичного театру ім. Садовського до потреб людей з функціональними обмеженнями та створення ефективного механізму інформування про можливість відвідування театру, способи замовлення квитків та транспорту.

Що зроблено

В період з липня до жовтня 2011 року в приміщенні театру збудовано та відремонтовано кімнату особистої гігієни для людей з ОФМ відповідно до усіх вимог ГОСТу, знівельовані пороги для зручності пересування в приміщенні театру, збудовано пандус, вмонтовано дзвінок для виклику працівників театру у випадку необхідності додаткової допомоги.

На вистави вінницьких виконавців адміністрація театру на пільговій основі надаватиме 10-15 квитків для людей з інвалідністю.

Як працюватиме програма з доступності до послуг театру

Програма направлена на максимальне спрощення можливості відвідування театру будь-якою особою, яка має певні функціональні обмеження, без залучення сторонніх осіб і у будь-який зручний для себе час.

Де можна ознайомитись з репертуаром театру

З репертуаром театру можна ознайомитись на сайті театру ім. Садовського, на сайті «Моя Вінниця» в рубриці АФІША підрозділ ТЕАТР або на сайті БФ «Подільська громада» у розділі «Театр Садовського доступний для всіх». Також інформацію про репертуар можна дізнатись звернувшись у касу театру особисто або за телефоном (0432)67-09-07. З репертуаром театру можна ознайомитись в організацій партнерів.

Як замовити квитки

Щоб замовити квитки необхідно завчасно визначитись з датою та годиною театральної вистави, яку Ви бажаєте відвідати та звернутись у касу театру за телефоном (0432)67-09-07, вказати прізвище та ім’я, а також назву театральної вистави і підстави для отримання пільгового квитка. За вашим прізвищем буде зарезервовано квиток, який ви маєте отримати не пізніше як за 30 хв. до початку вистави при пред’явленні відповідного посвідчення.

Як замовити транспорт

У випадку, якщо ви не можете самостійно доїхати до театру і є необхідність замовити транспорт, Вам необхідно зателефонувати у службу перевезення людей на візках за 2-3 дні до виїзду і узгодити питання доставки до театру та в зворотному напрямку. 
Служба перевезення людей на візках: тел. (0432) 57-20-07;

Які можуть бути перешкоди

Оскільки адміністрація театру надає до 15 пільгових квитків на кожну виставу, то у разі більшої кількості бажаючих на один день Вам буде запропоновано відвідати театр у інший зручний час.

У випадку коли в театрі виступають співаки або театральні трупи з інших міст, а приміщення театру здається в оренду організаторам концерту, наявність пільгових квитків буде узгоджуватись в індивідуальному порядку з організаторами концерту.

Координати учасників проекту:

Благодійний фонд «Подільська громада», вул. П. Осіпенко, 4., тел. (0432)67-20-96, www.gromada.vn.ua
Вінницький обласний драматичний театр ім. Садовського, вул. Театральна, 13. тел. (0432) 67-09-07 www.theatre.vin.com.ua
Вінницька обласна громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями на візках «Гармонія» вул. Космонавтів, 48., тел.. (0432) 46-93-59, www.harmonia.co.ua
Вінницька обласна громадська організація Асоціація захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця», вул. 600-річчя, 64, , тел.(0432) 50-91-45, www.vidkryti-sercya.org.ua
Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих мало захищених категорій молоді «Паросток», вул. Ф.Кона, 6/43, тел. 067 7831061
Вінницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, вул. Соборна, 59, к.711.
тел. (0432)35-35-64.

Проект «Театр Садовського доступний для всіх» здійснений за підтримки Фонду Східна Європа за рахунок коштів, наданих компанією «Славутич, Carlsberg Group», Фондом Євразія та Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID). Точка зору, відображена у цьому документі, може не збігатися з точкою зору донорів програми.

Фонд Східна Європа — міжнародна благодійна організація, підтримка якої здійснюється Агентством США з міжнародного розвитку через Фонд Євразія та іншими донорами – урядами, фондами, корпораціями та приватними донорами. З січня 2008р. програми ФСЄ сприяють громадянському, соціальному та економічному розвитку України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу. Більше про Фонд:www.eef.org.ua.

Благодійний фонд «Подільська громада» - це незалежна благодійна організація, основна мета, якої є сконцентрувати сили всіх секторів суспільства (влада, бізнес, громадські об’єднання, засоби масової інформації) на благо місцевої спільноти. Фонд заснований 23.05.2008 року. Головою правління фонду є Віктор Бронюк. До складу правління входять представники усіх секторів громадськості. Більше про Фонд: www.gromada.vn.ua