Партнери

 • Вінницький обласний благодійний фонд Бригантина

  Вінницький обласний благодійний фонд Бригантина

  http://www.brugantuna.org.ua/

 • Ініціативний центр Сприяння Активності та Розвитку громадського почину Єднання

  Ініціативний центр Сприяння Активності та Розвитку громадського почину Єднання

  http://ednannia.ua/

  Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» (скорочено ІСАР «Єднання») Ми віримо, що створивши нові традиції професійності, доброзичливості та проактивності, можна зробити наше спільне життя кращим. Щоб збудувати достойне майбутнє ми вже сьогодні об’єднуємо досвід та надаємо можливості. Ми знаємо, що запорука гармонійного суспільства - у підтримці хороших громадських ініціатив.

 • Товариство Інтеграція Європа-Схід

  Товариство Інтеграція Європа-Схід

  http://www.blog.siew.org.pl/

  blog.siew.org.pl

 • Територія мам

  Територія мам

  https://www.facebook.com/mama.vn.ua/?fref=ts

  Напрямки діяльності: вирішення проблем сім'ї дітей сиріт, обмін інфврмацією та досвідом між молодими мамами Вінницької області та за її межами, сприяння правовій підтримці щодо захисту прав і свобод молодих мам, участь у підвищенні професійного рівню молодих батьків - членів організації шляхом організації для них тренінгів, конференцій, семінарів та інших читань, сприяння реалізації можливостей молодої мами чи тата, сприяння підвищенню ролі батьківства у вирішенні соціальних питань Місія організації: Підняти сімейні цінності на значно вищий рівень у сучасному громадянському суспільстві

 • ГО

  ГО "Гармонія"

  http://harmonia.co.ua/

  Соціальна, психологічна, матеріальна, медико-реабілітаційна, юридична підтримка молоді із обмеженими фізичними можливостями: • сприяння забезпеченню осіб з обмеженими фізичними можливостями рівними можливостями у житті, праці, побуті, відпочинку; • сприяння забезпеченню соціальної реабілітації осіб з обмеженими фізичними можливостями як найбільш вразливих верств населення, сприяння їх активності у творчій, культурній, спортивній, а також в інших сферах громадсько-корисної діяльності; ГО «Гармонія» у своїй команді має спеціалістів різних професійних сфер, які при потребі підключаються для реалізації тієї чи іншої програми, проекту.

 • КУП

  КУП "ЕкоВіін"

  http://www.vmr.gov.ua/MunicipalEnreprise/Lists/EcoVin/ShowContent.aspx?ID=4

  Співпраця по проекту "Екологічне місто"

 • Інформаційний портал

  Інформаційний портал "Моя Вінниця"

  http://www.myvin.com.ua/

  Інформаційний портал «Моя Вінниця» є одним з провідних інформаційних Інтернет-ресурсів Подільського регіону. Він орієнтований на відвідувачів, яким не байдуже, як живе Вінниця та Вінницька область, на тих, хто може сказати про наше місто «Це Моя Вінниця», кому цікаві новини даного регіону. Особливістю сайту є його відкритість та інтерактивність. Ми були першими, хто запропонував формат онлайн-спілкування з відвідувачами Інтернет-мережі Вінницькому міському голові, і отримали його підтримку цієї ідеї. З 2006 року розділ «Спілкування з В.Гройсманом» дає можливість звернутись зі своїми питаннями чи пропозиціями до Володимира Борисовича Гройсмана і отримати його особисту відповідь.

 • ЕКОдрайв

  ЕКОдрайв

  http://ecodrive.vn.ua/

  Наша компанія працює в сфері екологічного бізнесу. Це одна з галузей, що найбільш динамічно розвиваються. Галузь яка має дуже значний соціальний вплив. Екологічний бізнес, з одного боку - це перспективний напрямок, а з іншого - це діяльність, яка вимагає значної частки ентузіазму і свідомості. Впровадження та поширення сучасних методик та технологій поводження з відходами - пріоритетний напрямок діяльності компанії: інформаційна та просвітницька діяльність з просування екологічно безпечного способу життя; заготівля та переробка вторинної сировини (полімери); роздільне збирання побутових відходів; відновлювана енергія.

 • Парк Дружби Народів

  Парк Дружби Народів

 • Публічне акціонерне товариство «Вінницький олійножировий комбінат»

  Публічне акціонерне товариство «Вінницький олійножировий комбінат»

  http://vmzhk.vioil.com/

  Будівництво підприємства розпочалось у 1951 році. Перша продукція – олія соняшникова була виготовлена в липні 1955 року, саломас і маргаринову продукцію почали виготовляти в 1961 році. В даний час Публічне акціонерне товариство «Вінницький олійножировий комбінат» є одним з найбільших і найпотужніших підприємств з переробки олійних культур і виробництва рослинних олій та жирів в Україні. Виробничий комплекс Товариства розміщений на одній промисловій ділянці площею 20,8га.

 • Липовецький хліб

  Липовецький хліб

  Виробництво хлібобулочних виробів

 • Консалтингова компанія ДІЯти

  Консалтингова компанія ДІЯти

 • Телеканал Доба

  Телеканал Доба

  https://www.youtube.com/user/dobatv/about

  «Доба» -це новий інформаційно-розважальний кабельний телеканал у м. Вінниці. 24 години мовлення, нова студія, авторські передачі, рубрики та дослідження, погляд на соціальні теми, залучення глядачів до участі в проектах, професійне відео та цікаві ведучі! Дивіться нас щодня у мережі кабельного провайдера «Воля». Трансляція здійснюється у аналоговому та цифровому форматі. Знайти нас можливо, натиснувши на пульті 23. Аудиторія каналу - 120 000 абонентів. Доба. Разом цікавіше! Тел.: (432) 57-54-57 dobatv@ukr.net

 • ТІК

  ТІК

  http://tik.ua/

  ТІК (Тверезість і Культура) — український музичний гурт, створений у 2005 році Віктором Бронюком у місті Вінниця.

 • Інститут розвитку міст

  Інститут розвитку міст

  http://www.mista.in.ua/

  «Інститут розвитку міст» має на меті розвивати та підтримувати обмін позитивним досвідом між різними містами в Україні та за її межами.

 • Центр Поділля Соціум

  Центр Поділля Соціум

 • АБМ Рециклінг

  АБМ Рециклінг

 • ГО Креатив

  ГО Креатив