Фонд

 

Люди і місто

Підсилення відношення до міста

 

Моє місто, мій регіон, мій будинок

Побудова відношення до міста. Пошук і створення ідентичності, почуття співналежності (солідарності) і патріотизму. Підвищення привабливості регіону і поліпшення його іміджу.

Тоді це живе (життя)

Облагородження, прикрашання і відродження міст, створення приємної атмосфери міста. Підтримка здорового способу життя і спортивних масових заходів. Підтримка некомерційної та альтернативної культури в її різноманітті, креативності та індивідуальності.Діалог в громадському просторі.

 

Люди з людьми

Побудова людських взаємовідносин

 

Буду добрий, будьмо добрі

Посилення моральних цінностей, порядності і відповідальності особистості. Підтримка і поширення позитивних прикладів і шаблонів. Активізація людей в боротьбі з пасивністю і байдужістю. Мотивація до громадської активності та розвитку волонтерства.

Ми живемо разом

Побудова добрих міжлюдських і сусідських стосунків. Підтримка сімейних цінностей і просвіти в родинах. Підвищення безпеки людей. Усунення ризикованої поведінки. Зниження напруги в суспільстві.

 

Люди і завтра

Сталий розвиток. Сталі цілі

 

Молоді відкрито. Будь в тренді

Гармонізація (синхронізація) освіти з потребами ринку праці. Створення умов і можливостей для здорового росту молодого покоління. Підтримка молодіжних ініціатив.

Стійке (стале) майбутнє

Підтримка інновацій в освіті. Розвиток міжнародної співпраці і натхнення з-за кордону. Створення і використання інструментів для передачі і обміну ноу-хау, досвіду та інформації. Підтримка довгостроковості та стійкості процесу і рішень.