«Веселий лікар» знову завітав до дитячих лікарень

 

23 березня 2011 року наш «Веселий лікар» завітав одразу до двох лікарень міста – Вінницької обласної дитячої лікарні та міської клінічної лікарні «Центр матері і дитини».

Як і завжди, на маленьких (і не дуже) пацієнтів цього разу чекали вже традиційні конкурси та розваги («Крокодил», «Надми та лусни кульку», «Передай кульку», «Зайвий стілець» та ін.), учасники яких на згадку отримували невеличкі подарунки та призи.

А на завершення студенти 5 курсу Інституту педагогіки, психології та мистецтв Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського (майбутні вчителі початкових класів і соціальні педагоги, під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної та початкової освіти Деркач Оксани Олексіївни) подарували дітям невеличку подорож у справжню казку. Виявляється, випускники готують собі достойну заміну: вони загітували першокурсників, які залюбки показали дітям аж дві театралізовані вистави!

Це - «Коза-дереза» - у виконанні академічної групи 1-З (куратор - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти Любчак Л.В.)

- «Бджілка Джуля» - у виконанні академічної групи 1-В (куратор - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти Загоруй Р.В.)

Акція проведена за сприяння благодійного фонду „Подільська громада”, Молодіжної громадської організації НПЦ ІТРО «АКОРД» та підтримки ТОВ "Сперко Україна".