На Вінниччині стартував фестиваль екологічних міні відеофільмів „ЕкоПогляд”

 

У свідомості людей все більше стверджується думка, що припинити наростання екологічної кризи можливо за умов перебудови моральних основ свого життя, поширення етичних норм щодо природокористування. Кожне покоління несе відповідальність за те, щоб наступне після нього отримало у спадок збережені природу і ресурси. Через виховання екологічно свідомої особистості, формування в цілому нового природоохоронного менталітету нації можливо зберегти довкілля, підвищити рівень екологічної культури та знайти шляхи для вирішення екологічних проблем.

З метою виховання у дітей та молоді дбайливого ставлення до природи рідного краю, привернення уваги громадськості до вивчення та розв’язання екологічних проблем проводиться обласний фестиваль екологічних міні відеофільмів „ЕкоПогляд”.

Організатори: Природничо-географічний факультет Вінницького державного педагогічного університету, ГО Вінницький обласний осередок Всеукраїнської екологічної ліги, БФ «Подільська громада», ВОО ВМГО «Демократичний Альянс», управління у справах сім’ї та молоді вінницької ОДА, управління екології та природних ресурсів у Вінницькій області, управління освіти Вінницької міської ради.

Положення та заявка на конкурс у прикріпленому файлі.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Дручинський Андрій Михайлович тел. (066) 705-52-44