Студенти Педуніверситету дарують свято у лікарнях

 

На диво затягнулася цього року зима: морозець та сніг – не дуже бажані гості яскравого березневого ранку. Та у Вінницькій обласній дитячій лікарні 3 березня було гаряче – у них відбулася справжня зустріч весни – з розвагами, жартами та голосним дитячим сміхом!

Уже традиційною стала співпраця Молодіжної громадської організації НПЦ ІТРО «АКОРД» та благодійного фонду „Подільська громада”. В межа благодіної акції „Веселий лікар”, за підтримки ТОВ «Сперко Україна», студенти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, майбутні вчителі початкових класів і соціальні педагоги, під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної та початкової освіти Деркач Оксани Олексіївни вкотре відвідують лікарні міста, даруючи дітям неповторні миті подорожі у світ казки та світ дитячих мрій.

Ось і цього разу студенти підготували святкову програму до зустрічі весни. Вона включала такі розваги та конкурси, як «Крокодил», «Передай кульку», «Зайвий стілець», «Лусни кульку», конкурс на «Кращий вірш про весну». До святкування залучились усі – адже свято відбувалося у актовій залі, розміри якої спроможні вмістити майже усіх дітей, що перебувають на лікуванні.

А на завершення силами волонтерів та самих маленьких пацієнтів було створено велику вітальну листівка для медичних працівників лікарні до свята 8 Березня!