Спільний проєкт з Іллінецькою ЦРЛ

 

Хоча ми і Фонд Громади міста Вінниці, але маємо гарних партнерів по області.

Спільно з КНП "Іллінецька центральна районна лікарня" ми реалізовули проєкт в рамках конкурсу "Людяність і взаємодопомога" Міжнародного вонду "Відродження"
 
Мета проекту: забезпечення КНП "Іллінецтка ЦРЛ" засобами індивідуального захисту, антисептичними розчинами та обладнання медичного призначення, які безпосередньо необхідні для надання екстреної, невідкладної допомоги хворим на COVID-19 в умовах стаціонару.
 
В рамках проєкту було закуплено засоби індивідуального захисту:
- 700 рукавиць,
- 256 халатів,
- 50 респіраторів,
- 19 щитків,
- 16 комбінезонів, 1
- 11 л дезінфекційного засобу,
- 1000 масок,
В умовах пандемії необхідно якісно та швидко надавати допомогу хворим в стаціонарі, враховуючи забезпечення медичних працівників/ць відповідними захистом та мірами безпеки.
 
Також результатом проєкту стала закупівля 3 моніторів пацієнтів.
 
" Суттєвою допомогою відбулось отримання моніторів пацієнта в кількості 3шт. Наявність даних моніторів пацієнта дозволяє проводити необхідні заходи при різкому погіршенні стану реанімаційного хворого. А також для спостереження за основними показниками життєдіяльності в динаміці від новонароджених немовлят до пацієнтів похилого віку. Наявність даного обладнання є однією з умов підписання договору з Національною службою здоров'я України", - Микола Масленчук, головний лікар КНП" ІЛЛІНЕЦЬКА ЦРЛ"