Оголошуємо набір на тренінг з фінансової сталості для ІГС!

 
Як будувати відносини із бізнесом "на рівних"? Який напрямок співпраці із бізнесом обрати? Що запропонувати бізнесу для співпраці? Як зробити цю співпрацю довгостроковою?
 
На ці питання ви знайдете відповідь під час тренінгу з фандрейзингу та фінансової сталості від Фонду громади "Подільська громада".
 
В результаті проходження тренінгу учасники/ці:
• зможуть об’єктивно оцінювати свою організацію та її спроможність для роботи з бізнесом
• отримають 5 дієвих інструментів для співпраці з бізнесом
• зможуть комунікувати з бізнесом та пропонувати співпрацю, не відчуваючи бар’єрів
• реалізують 1 адаптований захід з 5 запропонованих
 
Тренінг відбудеться:
20-21 лютого 2021 р. з 10:00 до 18:30
м. Вінниця (Hub "Місто змістів")
Реєстрація на тренінг є обов'язковою.
Дедлайн подачі заявок: 8 лютого
Кількість організацій, що можуть взяти участь у тренінгу обмежена. До участі буде допущено 20 представників/ць із 10 організацій. Враховуючи досвід співпраці із бізнесом, річний бюджет організації та досвід проектної діяльності, буде сформована рівноцінна група тренінгу.
 
Умови участі:
- організація, яку ви представляєте, є неприбутковою та активно діє у вашій громаді більше 1 року
- два представники/ці організації зможуть знаходитись у Вінниці 20-21 лютого та брати участь у тренінгу протягом 10:00 - 18:30.
- після тренінгу ви готові адаптувати 1 фандрейзинговий захід у вашій громаді (навчанням передбачені консультації від тренерів після проходження тренінгу)
 
Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують проживання, харчування учасників/ць та компенсацію вартості проїзду.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ця тренінгова програма створена БО "БФ "Подільська громада" за підтримки Isar Ednannia у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст тренінгової програми не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.