Розвиток громад в Україні через соціальне підприємство

 

14-18 вересня 2020 року в м.Києві відбувся другий модуль тренінгового курсу з розвитку соціального підприємництва “Бізнес-моделювання”.

Навчання проводить ІСАР Єднання в межах проєкту "Розвиток громад в Україні через соціальне підприємство”, який реалізується ІСАР Єднання у партнерстві з організацією IZ – Vielftitle, Dialog, Bildung (Австрія).
 

25 організації громадянського суспільства з усієї  України отримали можливість здобути знання необхідних для створення власних соціальних підприємств.

 Географія учасників II модулю була різноманітною: м. Бар (Вінницька обл.), м. Березань (Київська обл.), м. Чернівці, м. Добропілля (Донецька обл.), м. Вознесенськ (Миколаївська обл.), м. Васильків (Київська обл.), м. Дубно (Рівненська), м. Стрий (Львівська),м. Чернігів, Галицинівська ОТГ (Миколаївська обл.), м. Кривий Ріг, м. Миколаїв, м. Ужгород та, звичайно, м.Вінниця. 

 

Тренерами модулю виступили: Артем Корнецький,  Anna Laufer.

Під час навчання учасники та учасниці мали змогу не лише почути теоретичний матеріал щодо бізнес-моделювання, візії, місії, фандрейзингу та маркетингу для соціальних підприємців, фінансового планування, але і виконати велику кількість практичних завдань за дуже різними методами, як індивідуально, так і в команді. 

Окрім того, кожен та кожна мали можливість прослухати історію створення соціального підприємства Veterano Brownie та задати усі питання про взлети, падіння та стратегії- засновнику закладу - Роману Набожняку. 

 Фонд громади “Подільська громада” є однією із організацій, котра навчається на даному курсі. Перед нами ще багато роботи, але ми маємо великі плани :) Побажайте нам успіху!