Вручення ваучерів Стипендіальної програми для талановитих дітей та молоді

 

Ура! Ура! Сьогодні, 7 жовтня ваучери Стипендіальної програми для талановитих дітей та молоді дістались своїх володарів!

Стипендіальна програма від ГО “Вінницький Бізнес Клуб” має на меті підтримку й розвиток талановитих дітей та молоді у віці до 22 років, що займаються спортом та наукою в навчальних закладах чи прагне підвищити свій рівень спеціально-професійної освіти, шляхом надання коштів для оплати навчання в освітніх закладах, придбання необхідних для розвитку талантів дитини інструментів, або деталей до них,  чи іншого необхідного приладдя, тощо.

Стипендія була оголошена Фондом громади "Подільська громада" спільно із ГО "Вінницький Бізнес Клуб”, за підтримки ІСАР Єднання.


В Креативному просторі Артинов, з дотриманням карантинних вимог, відбулось нагородження переможців та переможниць стипендіальної програми! 
Ваучери вручав виконавчий директор ГО "Вінницький Бізнес Клуб" - Артем Калініченко. 

 

Розгляд заявок та надання грантів відбувався під час засідання Експертної комісії до складу якої входили представники ГО “Вінницький Бізнес Клуб”, відомі суспільні діячі/чки міста Вінниці, представники/ниці ЗМІ, члени/кині Правління та Наглядової ради Фонду.

Критерії оцінки заявок були наступними:

  • Точність, зрозумілість та лаконічність описання мети заявки: 1-10 балів
  • Реалістичність та відповідність мети  заявки меті стипендіального конкурсу: 1-5 балів
  • Реалістичність бюджету заявки: 1-5 балів
  • Враження від перегляду відео «Моя історія»:  1-10 балів
  • Переконливість дитини/молодої людини на відео: 1-10 балів
  • Креативність сценарію ролику відео: 1-5 балів
  • Наявність рекомендацій від ГО, навчальних закладів, тощо: по 1 балу за кожну
  • Наявність довідок про соціальний стан родини: 3 бали

 

Усього було підтримано 10 стипендіатів/стипендіаток. Хочемо вас ближче познайомити із тими, хто за результатами оцінок конкурсної комісії, отримав підтримку. 

Головко Олександра, 16 років, м.Вінниця

Дівчина навчається у ВОДЮСШ “Колос”. Більшу частину свого життя Олександра присвятила спорту: тхеквондо,танці, волейбол, настільний теніс. Вже рік дівчина займається бадмінтоном і має у даному виді спорту певні успіхи. Стипендія необхідна дівчині для покупки ракеток, аби не позичати у інших.

Даценко Іван, 13 років, м.Вінниця

Іван навчається у Міській дитячо-юнацькій спортивній школі №2, відділення веслувального слалому. Хлопець займається вже більше року. Це постійні тренування, які зовсім не залежать від пори року. Осінні та зимові заняття потребують спеціального одягу, адже у звичайному не тільки не зручно, але ще й можна промокнути. Стипендію Іван витратить на спеціальний, водонепроникний, одяг.

 

Задорожна Катерина, 15 років, смт.Сутиски

Катерина навчається у Тиврівському ліцеї-інтернаті поглибленої підготовки  в галузі науки. Вже у такому юному віці, дівчина веде активну наукову діяльність з математики та пише наукову роботу на тему: “Степінь точки. Радикальна Вісь”. Катерина мріє стати програмісткою. Стипендіальні кошти планує витратити на придбання ноутбуку для написання власних програм. 

Кисліцин Віталій, 17 років, м.Вінниця

Віталій навчається у ДПТНЗ “Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище” у гуртку з інформаційних технологій. Хлопець займається саморозвитком у сфері ІТ, відвідує можливі гуртки програмування. Віталій мріє пов'язати своє життя із напрямком пов’язаним із ІТ-технологіями. Стипендію планує витратити на для оплати курсів з програмування. 

 

Крижанівський Віталій, 16 років, м.Вінниця

Віталій займається у Вінницькій обласній станції юних натуралістів та є представником Малої академії наук. На даний момент займається дослідженнями впливу лазерного випромінювання на гетеротрофну фазу росту рослин, а також впровадженням різних способів вермикультивування в приватному господарстві та використанням біогумусу для вирощування сільльськогосподарських культур. Стипендію планує витратити на купівлю датчиків рН, рівня гербіцидів, нітратів тощо. 

Москаленко Софія, 10 років, с. Агрономічне

Софія займається у клубі спортивно-бального танцю «Vivat». Дівчинка закохана в цей вид спорту, старанно працює та будує плани на майбутнє. Колектив, у якому займається Софія, не великий, але дружній та працьовитий. Стипендію дівчина планує витратити на закупівлю спортивного інвентаря для занять у клубі.  

 

Петровська Марія, 17 років, м.Вінниця

Марія є студенткою Вінницького фахового коледжу мистецтв ім. М.Д. Леонтовича. З дитинства дівчина грає на бандурі та займається вокалом. Є лауреаткою багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів, серед них  "Чарівна бандура", "Хортицький кобзар", "Мистецький храм", "Весняні орнаменти" та інші. Стипендію планує витратити на система звукознімачів на основі п'єзо кабелю. 

Петровська Софія, 11 років, м.Вінниця

Софія навчається у МДЮСШ №6. З 5ти років дівчина займається шашками та шахами. За період навчання цього виду спорту здобула велику кількість перемог на всеукраїнських, міжнародних, обласних та міських турнірах, стала триразовою чемпіонкою світу на чемпіонаті  у Туреччині у своїй віковій категорії 2019 р. Стипендію планує витратити на придбання шахово-шашкового годинника та настінної шашкової дошки.

 

Радішевська Вероніка, 9 років, м.Вінниця

Вероніка навчається у No Gravity Studio (Студія повітряних полотен). Дівчинка має певні успіхи у даному виді спорту. Витратить стипендію на придбання власного реквізиту для занять повітряною гімнастикою – “повітряне полотно”, аби мати можливість займатись улюбленою справою будь-де і будь-коли

Чайковський Назар, 17 років, м.Вінниця

Назар навчається у ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти №1 м.Вінниці», де навчається професії «Ювелір-монтувальник, ювелір-закріпник». Юнаку подобається створювати ювелірні вироби, при цьому враховувати особливості металів, розраховувати їх параметри, застосовуючи технічні формули. Стипендію планує витратити на купівлю спеціальної бормашини і ручного якісного ріжучого інструменту.

 

Ми щиро раді за усіх стипендіатів і стипендіаток! Бажаємо їм успіхів і нових висот!