У Вінниці відбувся форум для комунікації громади та влади

 

"Подільська громада" долучилась до організації та проведення форуму Паралельний простір: комунікація громади та влади Вінниці. 

Форум відбувся 10 жовтня. З метою дотримання карантинних обмежень, від був розподілений на 2 локації.

1 локація - хаб Місто змістів", де відбулись брифінги з директором Департаменту економіки та інвестицій ВМР Максимом Мартіяновим та заступником директора Департаменту архітектури та містобудування ВМР Євгеном Совінським. 

2 локація - креативний простір "Артинов", де відбулись брифінг з директоркою Департаменту освіти ВМР Оксаною Яценко та з директором Департаменту маркетингу міста та туризму Олександром Вешелені.

Під час брифінгів представники та представниці департаментів поділились досвідом співпраці з громадськими організаціями міста, розповіли про заплановані проекти та можливості долучення громади до змін. 

Для тих, хто не мав можливості бути присутнім офлайн, бріфінги транслювались в прямому ефірі. Переглянути прямі ефіри з Хабу можна тут, з "Артинова" - за посиланням.

Друга частина форуму складалась з майстер-класів:

"Життєстійкість особиста та організаційна: як сформувати та втримати" з Андрієм Сидоренком, консультантом з організаційного розвитку та розвитку команд, керівником спецпроекту CareYou для журналістів Фундації Суспільність, співзасновником БрейнКульт та тренером програм розвитку психологічної стійкості в організаціях

"Адаптація до Змін: як перетворити опір на залученість" з Тетяною Ємільяновою, тренеркою, консультанткою, фасилітаторкою, експерткою в області мотиваційного управління, впровадження змін, командної взаємодії, сервісу і комунікацій, авторкою понад 10 тренінгових програм і онлайн-курсів з управління, спікеркою національних і міжнародних конференцій та бізнес-зустрічей.

На закінчення Форуму відбулися виступи Влади й Іллі Грибанових зі студії "MS Art" з пісочною анімацією "Україна-краса" та бандуристки-вокалістки Марії Петровської.

Нагадаємо, що головною метою цього форуму є активне залучення громадського сектору до розвитку громади, налагодження комунікації з профільними департаментами міської ради та підвищення організаційної спроможності місцевих громадських організацій у післяпадемічний період.

Організатори форуму - ГО "Джерело Надії”, Фонд громади "Подільська громада", Освітній простір 2.0 у партнерстві з спілкою громадських організацій «Місто Змістів» та КП Інститут розвитку міст.