Національний конкурс «Благодійна Україна – 2019»

 

Ми хочемо поділитись радістю нашої команди! 

9 квітня відбулась онлайн церемонія оголошення переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019».

Серед 1132 заявок, які надійшли на електронну адресу конкурсу, Національна експертна рада та більше ніж 40 залучених зовнішніх експертів визначили найкращих благодійників та волонтерів України в 2019 році.  Цьогоріч учасники конкурсу подавали свої заявки в 24 номінації. 

Молодіжний Банк Ініціатив став переможцем у номінації «Добро починається з тебе». Нам неймовірно радісно, що серед 120 заявок саме у цій номінації, переможцем стала наша  команда!

Особливо приємно було чути слова привітання від Катерини Ющенко – голови Наглядової ради міжнародного благодійного фонду «Україна 3000», членкині Національної експертної ради конкурсу «Благодійна Україна».


Ми неймовірно раді, що наша робота окрім того, що приносить  користь рідному місту і задоволення та розвиток нашій команді, була відзначена на всеукраїнському рівні. Це неймовірно хвилюючий момент для нас.

Дякуємо щиро усім, хто підтримує нас на шляху нашого становлення та розвитку. 
Ми дійсно цінуємо усі підказки та поради, допомогу та підтримку. 

Це визнання наше, спільне. З чим ми вас і вітаємо!


Довідка: 

Національний конкурс «Благодійна Україна» — щорічний всеукраїнський конкурс з відзначення найкращих благодійників і найбільш ефективних благодійних ініціатив в Україні. Заснований 2012 року Асоціацією благодійників України.

Конкурс є відкритим та направлений на підтримку проектів, проходить щорічно і його часовими рамками є календарний рік, а предметом конкурсу є обсяг діяльності номінанта за рік, відображений в конкурсній заявці.

Метою конкурсу є підтримка та розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Завданнями Конкурсу є популяризація благодійництва та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик; відзначення кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року; інформування суспільства про кращі практики благодійноcті; популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності та волонтерства, актуальність та суспільна значущість проектів.

Запис онлайн трансляції оголошення результатів Національного конкурсу "Благодійна Україна-2019" можна переглянути нижче.