Океан дитячих мрій у Вінницькому обласному комунальному притулку для дітей «Добробут»

 

День спонтанного прояву доброти – це день прекрасний і чудовий для всіх, хто є на цьому світі. Звісно, ми не могли забути про тих, хто, з тих чи інших причин, позбавлений цієї доброти і уваги – це діти-сироти з комунального притулку «Добробут» (м.Вінниця).

Коли ми, студенти Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського (Інституту педагогіки, психології і мистецтв), прийшли до дітей, їх оченята загорілися так, ніби хтось запалив їх чарівною паличкою, паличкою мрії і сподівань на краще. Діти сміялися і виражали своє захоплення тим, що відбувалося, обіймами і подяками. Відчуття того, що ми принесли свято в їх серця, підносило нас на сьоме небо від щастя.

Головна ідея флеш-мобу полягала у тому, щоб дати можливість кожній дитині хоча б на деякий час відчути себе чарівниками – творцями своїх мрій та бажань. Хоча і на папері, за допомогою ножиць та клею, ці приховані мрії мали можливість стати реальними. А ми, представники світу дорослих, змогли побачити, чим живуть та про що мріють маленькі мешканці притулку «Добробут».

У кожного ці бажання та мрії були різними: хтось мріє про власну родину, хтось – про шоколад і нову машинку, а ще хтось мріє стати знаменитістю. Це ж діти, на те воно й дитинство.

Зазираючи в допитливі оченята, що, нарешті, хоч трошки засяяли, ми чітко зрозуміли: такі прояви доброти дійсно потрібні, але вони не повинні буди спонтанними, а повинні бути постійними, особливо для цих дітей... І ми щиро, від усього серця бажаємо їм, щоб всі бажання, пр які у цей день мріяли діти (клеїли, малювали чи писали), обов’язково збулися.

Адже, якщо сильно захотіти, можна й космос полетіти!!! =)))

Захід проводився за підтримки БФ "Подільська громада", БФ "Бригантина" та ТОВ Сперко Україна.


Ільніцька Майя, Безолюк Оля, Чайка Віктор, Чекотун Леся, Тарасюк Аліна, Микичур Таня, Пелих Катя
- студенти 2 курсу ІПП ВДПУ ім. М.Коцюбинського