Зелений офіс і HUB Місто змістів

 

5 березня завершилось навчання та акредитація HUB Місто змістів як Зеленого офісу в рамках програми "Екологічне місто", що діє на базі фонду.

Колектив хабу здобув золотий рівень акредитації, а сам Хаб став сертифікованим Зеленим офісом!

Даний сертифікат підтверджує, що колектив Хабу успішно виконав умови сертифікації Зеленого офісу в рамках програми "Екологічне місто".

Як колектив зумів здобути акредитацію? 

Колектив хабу пройшов ряд навчань та тренінгів - https://bit.ly/32SlxR9 , не лише щодо правильного сортування відходів, але і маркування,

енергоефективності та розумного споживання. У хабі також було здійснено ряд змін для покращення енергоефективності, змінено правила проведення заходів для зменшення використання пластику, впроваджено більш глибоке сортування відходів.

 

Зелений офіс — це екологічна концепція функціонування будь-якої установи. Цілями проекту є економія ресурсів, зниження негативного впливу роботи офісів на навколишнє середовище, підвищення відповідальності співробітників компанії її партнерів і клієнтів. Проект здійснюється на основі Глобального договору ООН по всьому світу, в тому числі і в Україні.

На практиці Зелений офіс допомагає працівникам компанії працювати більш ефективно. Заощадити ресурси та одночасно знизити рівень негативного впливу на навколишнє середовище.

Ми щиро радіємо, що колектив не стільки переймався можливими  прибутками  (камон, їх насправді не вистачить і на проїзд маршруткою туди - назад), а екологічною свідомістю  колективу, відвідувачів, а також станом екології міста і планети. 


Ми щиро радіємо успіхам команди хабу у такому важливому питанні і наша менеджерка завжди готова допомогти порадою. 

Якщо вас також цікавить можливість впровадження проекту "Зелений офіс" у вашій компанії/офісі, проведення акредитації чи просто потребуєте лекції на еко-тематику, розуміне споживання - пишіть нам на podolfond@gmail.com 


Ми будемо раді допомогти вам пройти цей шлях. 
 

Проект "Зелений офіс" реалізується в рамках програми "Екологічне місто" за підтримки ТОВ "Еко-Драйв".