ХакатонЧИК ідей

 

10 березня, відбувся Хакатончик для команд, котрі відгукнулись на розшук цікавих ідей для міста Вінниці.

Хакатончик мав на меті допомогти командам пройти експрес шлях від хмарної ідеї до чітко сформованого, продуманого та оформленого плану дій.

Для чого? Аби конкурсна комісія змогла відібрати найкращі ідеї та подарувати їм шлях на 5ий, ювілейний, Аукціон проектів, де їх зможуть підтримати донори. А значить проекти будуть реальністю.

 

Аукціон проектів проводиться для об`єднання ресурсів громади, з метою підтримки проектів, які вирішують актуальні проблеми міста. Донори міста - представники громади і бізнесу - підтримують коштами проекти, які їм подобаються найбільше, після того, як команди у креативний спосіб, презенують свої ідеї. У 2020 році відбудеться 5ий Ювілейний Аукціон проектів.

Завдяки нашим чудовим та досвідченим менторам та менторкам - Ірина Ткачук (Iryna Tkachuk) Анна Моргун Максим Студілко (Maksym Studilko) Marina Zabashtanska - команди отримали справді корисні поради.

Ми щиро вдячні за підтримку, ваш час та готовність ділитись знаннями.!

Команди мали змогу опрацьовувати ідею за спеціальною канвою проекту. Обдумати ризики, потреби, наявні ресурси і аудиторію - це завжди є важливо, відповідально. І це є необхідною складовою успішної реалізації ідеї. Завдяки роботі менторів та менторок ідеї отримали можливість підкорегувати хід реалізації, отримати поради і змінити напрям, почути слова підтримки, опробувати презентацію. 

Ми неймовірно щасливі, що ще 7 команд і їх ідей стали на крок ближче до реалізації. Вже зовсім скоро наше місто зможе стати ще краще!
Слідкуйте за нашими новинами!