Доступність на дотик - яка вона?

 

Знайомтесь! Четвертий проект-фіналіст конкурсу грантів до дня міста!

Проект  "Доступність на дотик" від Громадської Організації "Гармонія" мав на меті збільшити рівень підтримки містянами проектів, заходів по благоустрою міста в сфері архітектурної доступності.

Безпосередню участь у заході взяли близько 70 осіб, які тестували макети доступного простору та недоступного, мали змогу побачити та обговорити приклади формування доступності у міському просторі місцевою владою у різних сферах як транспортна, пішохідна інфраструктура, процесів реконструкції публічних та просторів соціальної інфраструктури.

8 студентів Вінницького державного педагогічного університету, які навчаються на спеціальності соціальна робота, пройшли навчання та допомагали в організації та проведення заходу, проводили майстер-клас для учасників заходу.

 
Бюджет проекту склав 51 800 грн.
 
Нагадаємо, що потужний грантовий пул конкурсу проектів до Дня Міста, був сформований завдяки внеску  вінницького соціально - відповідального бізнесу "Житловий комплекс "Premier Tower"", а також matching гранту, що отриманий від ІСАР "Єднання". Конкурс відбувся у колаборації та за підтримки Вінницької міської ради.  Загальний грантовий пул конкурсу склав  300 000 грн.