Танцюй, танцюй! "Dance HUB" для тебе!

 

Ще один проект-переможець нашого конкурсу грантів до дня міста - "Dance HUB" від ГО «Креативний простір» запалював вінничан та вінничанок танцями.

Метою проекту було створення умов для творчої самореалізації професійних танцювальних колективів, вінничан та гостей міста шляхом проведення відкритої «школи танцю» від відомих хореографів України.

Мета була  досягнута! 

Троє хореографів, різних напрямків, навчали вінничан і вінничанок секретам танцю : 

  • Раду Поклітару -  модерн, основи балетної хореографії, сучасний танець;

  • Лідія Соклакова - сучасний танець, класичний джаз, контемп;

  • Іван Козак «JOZZ» - хіп-хоп, вуличні танці.

 

Понад 3000 учасників/ниць та глядачів/глядачок стали частиною даного проекту. Окрім того, було створено 4 відео-ролики "Вінниця танцює".
Проект сприяв підвищенню професійного рівня учасників танцювального хабу.

Також, завдяки проекту, було налагоджено комунікації між танцювальними студіями 3Z, Soul Dance,   Sharm S, студією сучасного та вуличного танцю «ЛаМар», ансамблем естрадного спортивного танцю «ЕОС», ансамблем сучасного естрадного танцю «Данс клуб Екстрім», студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім.М.Леонтовича

Бюджет проекту склав 97 800 грн.

Нагадаємо, що потужний грантовий пул конкурсу проектів до Дня Міста, був сформований завдяки внеску  вінницького соціально - відповідального бізнесу "Житловий комплекс "Premier Tower"", а також matching гранту, що отриманий від ІСАР "Єднання". Конкурс відбувся у колаборації та за підтримки Вінницької міської ради.  Загальний грантовий пул конкурсу склав  300 000 грн.