Українська команда взяла участь у молодіжному обміні "YOUth Brand-Make Yourself Employable"

 

5-13 вересня 2019 року 6 молодих людей з України перебували на молодіжному обміні  "YOUth Brand-Make Yourself Employable" у Вірменії.

Метою проекту був розвиток у молоді soft skills для підвищення їх конкурентноздатності на ринку праці.
Проект відбувався за підтримки програми Європейської комісії - Еразмус+.
 
Пропонуємо вашій увазі відгук учасників з Вінниці:
 Роман Гуменюк
"Завдячуючи проекту "YOUth Brand-Make Yourself Employable" я познайомився з східною культурою Вірменії, також проїздом завітав до харизматичної Грузії. Познайомився з чудовими людьми, та за допомогою них розширив свій кругозір. І краще розумію нашу ментальність - українську. В той же час перед мною постало декілька викликів, котрі був змушений пережити.
Але найголовніше, що я отримав - це досвід який мені дуже допоміг у отриманні роботи. Адже нас на практичних заняттях вчили, як проходити співбесіду та складати резюме аби стати привабливим працівником. І це справді подіяло, варто мені було повернутися додому використати ці знання. І я без зайвих проблем отримав цю позицію, про яку мріяв. Бажаю всій нашій талановитій молоді обов`обов'язково приймати участь в Erasmus-проектах."
Чертова Даша:
"Проект був дійсно крутим. Я зустріла багато цікавих людей, знайшла нових друзів, отримала корисні знання та незабутній досвід. Думаю це був лише початок мого Еразмус-життя. Сподіваюсь зустріти цих людей дуже скоро".