3 грудня - Щедрий Вівторок у Вінниці

 

3 грудня наше місто Вінниця вперше долучиться до всесвітнього руху #GivingTuesday в рамках Всеукраїнського дня добрих справ. 

Цього дня мільйони людей у понад 154 країнах світу влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах із закликом робити добрі справи. У 2018 році Україна вперше приєдналась до міжнародної благодійної спільноти і стала 154-ю країною, яка долучилась до Giving Tuesday. Вперше Всеукраїнський день добрих справ відбувся 27 листопада 2018 року.  

Ви готові? Бо вперше у Вінниці наш фонд громади "Подільська громада" за підтримки телеканалу ВІТА  проведе унікальне онлайн шоу в Креативному просторі Артинов. Не дивитесь телебачення? Не хвилюйтесь! Прямі трансляції в мережу інтернет через соціальні мережі Facebook, YouTube будуть також.


Під час шоу обрані Амбасадори та Амбасадорки будуть висловлювати підтримку обраним ними соціальним проектам чи громадським організаціям міста та мотивувати вінничан та вінничанок долучатись до голосування за проект коштами.

Кошти збиратимуться онлайн протягом 2 годин трансляції. Амбасадори та амбасадорки вносять перший фінансовий внесок для підтримки бенефіціара.

Метою нашого Щедрого Вівторку є зібрати 150 000 грн на підтримку 5-ти соціально-важливих проектів.

Цікаво? Давайте знайомитись з нашими Амбасадорами та Амбасадорками і проектами, які вони підтримують.

 

Перший Амбасадор Добра - Віктор Бронюк - лідер гурту ТіК. 
Пан Віктор підтримує збір коштів для Стипендіальної програми для музично обдарованих дітей. За кошти програми буде надано 4, 5 , а можливо, і більше, стипендій на придбання музичного інструментарію. Діти, що отримають стипендію будуть відібрані в рамках проведення публічного конкурсу. Відбір здійснюватиме комісія, що складатиметься із вінничан різних професій. 

Підтримати проект коштами можна тут.*

 

Знайомимось з наступними Амбасадорами - фінансова директорка Промислової групи Vioil - Алла Власюк та голова правління ПАТ Вінницький олійножировий комбінат - Дмитро Чаленко
Пані Алла та пан Дмитро підтримують проект громадської організації “ДІА - діти” для наших вінницьких діток, які живуть з діабетом. В рамках Щедрого вівторка ми поставили за ціль зібрати кошти для придбання сенсорів безперервного моніторингу рівня глюкози крові для дітей, що живуть з діабетом. Дякуючи такому сенсору дитина 2 тижні не проколює пальчики 10-20-30 разів на добу, щоб визначити рівень глюкози крові. Назва сенсора FreeStyle Libre. Вартість одного сенсора - 1430 грн. За суму в 40000 зможемо придбати 28 сенсорів. Тобто зменшити біль для 28-ми вінницьких діток!

Підтримати проект можна тут. *

 

Амбасадор Андрій Піжевський, засновник креативного простору "Артинов", та власник Приватної гімназії "Дельфін", підтримує громадську організацію "Освітній простір 2.0", з їх проектом "Майстерня шкільних ініціатив". Майстерня шкільних ініціатив - проект, спрямований на стимулювання громадської активності шкільної молоді та сприяння розвитку партисипації в місті Вінниця. За кошти, що вдасться акумулювати під час Щедрого вівторка, буде проведено серію навчань для групи із 30-ти школярів. Під час якого діти навчаться перетворювати свої ідеї в проекти, згідно класичних законів проектного менеджменту. Окрім того, частина цих коштів буде направлена на, власне, реалізацію тих проектів, які спродукує наша молодь. 

Підтримати проект можна тут. *

 

Амбасадорка проекту від громадської організації "Гармонія", депутатка Вінницької обласної ради - Людмила Станіславенко.
Пані Людмила підримує проект “Карта доступності для людей з інвалідністю” від ГО "Гармонія". В рамках проекту буде розроблено карту доступності міста. Он-лайн та оф-лайн варіанти. Ця карта допоможе людині з інвалідністю зорієнтуватись в місті, знати де вона може отримати ту чи іншу допомогу, які заклади є інклюзивними та доступними для людини з маломобільних верств населення та інші опції.

Підтримати проект можна тут*

 

І пятим амбасадором став один з найуспішніших Вінницьких дизайнерів одягу Олександр Очеретний. Олександр вирішив підтримати один з найкрасивіших видів спорту - художню гімнастику. Представник fashion індустрії розробить ескіз гімнастичних купальників для вінницької збірної з художньої гімнастики, за яким наші чемпіонки та майстрині спорту, дівчатка-гімнастки зможуть замовити спец.пошиття комплекту групових купальників та гідно і красиво, представити Вінницю на змаганнях за Кубок України з художньої гімнастики, що відбудеться у грудні цього року!

Загальна вартість виготовлення таких купальників для пятьох спортсменок, які тренуються по 4-6 годин щодня, не дивлячись на навчання та підготовку до ЗНО, становить більше 30 000 грн. Це фінансове навантаження лягає на плечі батьків юних спортсменок, тому Олександр вирішив внести свій кваліфікований внесок, а також спробувати долучити до збору необхідної, для пошиття комплекту, суми вінницьку громаду! Адже справа не тільки у купальниках, а й у тому, аби дати відчуття підтримки спортсменкам, які важко працюють та прославляють Вінницю і Україну!

*пошиття комплекту купальників студія Олександра Очеретного не здійснюватиме.  Цим займуться майстрині, які кваліфікуються на пошитті цього виду спортивного одягу.

Підтримати юних гімнасток можна тут*

Всі 5 проектів будуть реалізовані з грудня 2019 року по лютий 2020 року. Процес реалізації, результати та звіти про реалізацію проектів будуть опубліковані на сайті фонду та сторінках у соціальних мережах. У випадку нереалізації проекту або наявності залишків, кошти будуть спрямовані виключно на соціальні чи благодійні проекти. Про що буде попередньо публічно ананосовано на сайті фонду.

Чекатимемо Вас у цій неймовірній компанії!
Кожен і кожна із вас може стати амбасадором добра підтримавши вподобані проекти коштами, за посиланнями вище.
А ще - можна стати частинкою прямого ефіру та інтерактиву прямо в студії! Поспішіть придбати квитки! Вони чекають на Вас ТУТ
 

* Підтвердження благодійної пожертви означає, що платник є обізнаним, що сума пожертвування не підлягає поверненню та надає згоду  на їх перерозподіл/використання в інших проектах у випадку нереалізації підтримуваного проекту