Досвід – поштовх до ефективної діяльності

 

З метою розвитку механізмів діяльності, просування ідей Фондів місцевих громад, налагодження ефективної співпраці та обміну досвідом «Дніпровською Асоціацією розвитку регіонів» за підтримки Відділу преси, освіти і культури Посольства США в Україні проводився семінар «Фонди місцевих громад: стратегічне і оперативне управління» в якому приймав участь Фонд «Подільська громада».

Семінар дав можливість напрацювати велику кількість цікавих ідей, методів і форм роботи в кожній територіальній громаді, адже своїм досвідом з учасниками семінару поділився один з лідерів у сфері розвитку Фондів місцевих громад, виконавчий директор «Фонду Тольятті», голова Партнерства фондів місцевих громад - Борис Цирульников.


Розглядались наступні питання:
  • Основні риси і головні характеристики фондів місцевих громад: місія, основні клієнти і послуги, функції, структура фонду, процедури, стандарти діяльності.
  • Форми участі бізнесу і влади в розвитку громади, вигоди співпраці: Фонд місцевої громади – бізнес структури, Фонд місцевої громади – влада, для представників бізнес структур і влади.
  • Фандрайзингові технології фонду: механізми роботи з бізнесом, методи залучення місцевих ресурсів.
На засіданні правління Фонду «Подільська громада» від 14.07.2009 року було розглянуто ідеї та цілі благодійних програм «Молодіжний банк», «Робити Добро Разом», «Вулиця доброти», «Мій день народження» і прийнято рішення про початок їх функціонування у місті Вінниця. Вищезгадані програми дадуть можливість вирішувати проблеми і питання широкого спектру за допомогою взаємодії суспільства, бізнесу і влади, що і є основною засадою роботи фонду «Подільська громада».

Благодійний фонд «Подільська громада» запрошує всі зацікавлені організації до співпраці, обміну досвідом і реалізації спільних проектів.