18-20 жовтня у Вінниці відбудеться AIR ГОГОЛЬFEST – міжнародний фестиваль сучасного мистецтва.

 

18-20 жовтня у Вінниці відбудеться фестиваль сучасного мистецтва AIR ГОГОЛЬFEST на території заводу «Кристал».

Фест триватиме 3 дні та 2 ночі і включатиме театральну, музичну, візуальну, освітню, дитячу та нічну програми. До театральної програми AIR ГОГОЛЬFEST увійдуть вистави від німецького, швейцарського та українського незалежного театрів.

Трохи про Програму AIR ГОГОЛЬFEST 2019:

Театральна програма – минулоріч у Вінниці було 3 вистави, цього року буде мінімум 6 вистав. Спеціально буде обладнано ще одну театральну сцену. Одним з проектів театральної сцени будуть "Кайдаші" – нова вистава Дикого театру, і після Києва це буде перша регіональна прем'єра.

Перформативна програма – нова програма, яка увиразнює акціоністського мистецтва, де твором вважають дії автора, за якими глядачі спостерігають у режимі реального часу. Минулого року перформативна історія фестивалю отримала настільки сильні реакції, що це породило цілий стихійний перформативний рух на території фестивалю. Цього року вирішили увиразнити все окрему програму зі своїм куратором.

Візуальна програма – головна концепція «людині мистецтво потрібно, як повітря» є одночасно і темою для митців, його учасників. Програма представляє серію авторських та групових проектів сучасного мистецтва художників з різних міст України та Республіки Польща.

Музична програма - учасниками Головної сцени будуть румунський хіп-хоп гурт Subcarpati, дніпровська електро-акустична формація DZ'OB, харківський рок-гурт Лінія Маннергейма, столичний соціальний рейв-бенд ЦеШо та баришівська пушка Альона Альона.

Нічна програма – дифузія жанрів, де протягом ночі можна почути стільки непередбачуванної музики, що вистачить рефлексувати до кінця зими. Спеціально проходить відбір, аби могли доєднатися молоді музичні формації та виконавці.

Освітня програма “Гімназія” – це понад 30 денних та нічних заходів, лекції, кінопокази, майстер-класи.

Дитяча програма – у цьому році буде окрема локація суто для дітей, де вони постійно зможуть тусити, брати участь в активностях, читаннях, майстер-класах.

AIR ГОГОЛЬFEST 2019 – це про Вінницю як активного гравця на культурній мапі країни та всього світу. Про Вінницю, яка через мистецтво здобуває собі нове «повітря», нові змісти для повсякденного життя.

Фестиваль можливий завдяки участі та підтримці Вінницької міської ради та Українського культурного фонду. 

Якщо бажаєте дізнаватись про всі новини та бути у тренді – підписуйтесь на сторінку AIR ГОГОЛЬFEST-2019 на Facebook