IТ-компанія Alkima пожертвувала 60 тисяч на потреби Стрижавського дитячого будинку-інтернату

 

Як ваша компанія відзначає день народження?
Бо ми маємо неймовірно крутий приклад, коли приємне поєдналось із соціально-відповідальним. 

Молода вінницька ІТ-компанія з німецьким корінням - Alkima - під час святкування дня народження компанії влаштувала благодійний аукціон.
Під час якого було зібрано 30 тисяч гривень, і ще 30 тисяч компанія додала від себе!

Кошти було передано Стрижавському дитячому будинку-інтернату, де було зроблено ремонт у класах, придбано нову сантехніку для “гігієнічних кімнат”, а також нову газонокосарку.

У Стрижавському дитячому будинку-інтернату живуть діти з вадами розумового розвитку. Станом на зараз  150 дітей та молодих людей до 35 років знаходяться під опікою працівників закладу. 

Чому було обрано саме Стрижавський дитячий будинок-інтернат?

Фонд громади "Подільська громада" вже не один рік співпрацює з представникми бізнесу і дуже часто виступає своєрідним консультантом для благодійників, де є необхідність першочергової допомоги у громаді. Більшість з будинків-інтернатів, наразі є досить забезпеченими і не потребують таких значних коштів. Забезпеченість закладів радує. Але у саме цьому дитячому будинку-інтернаті була потреба на таку допомогу.

Що ж було зроблено за дані кошти?

- ремонт у 8 класах (нові шпалери, шпаклювання, побарбували стелю і підлоги)
- придбано газонокосарку
- закуплено нову сантехніку для "гігієнічних кімнат" (3 бойлери, 4 унітази, 10 змішувачів)

Така соціальна-відповідальність бізнесу є неймовірним прикладом для інших. Адже, благодійний аукціон був ініціативою не лише керівництва, але і працівників компанії. Кошти допомогли створити кращі умови для дітей із Стрижавського дитячого будинку-інтернату. 

Ми щиро вдячні ІТ компанії Alkima за небайдужість.

 

У статті використано фотографії інформаційного порталу Вежа.