Перший в Україні пам`ятний знак загиблим медикам Майдану та АТО відкрили у Вінниці

 

До дня медичного працівника у Вінниці урочисто відкрили Памятник загиблим медикам Майдану та АТО.

Близько двох років пройшло від ідеї до втілення! І тепер память Героїв увіковічена у вигляді  хреста, що нагадує медичний та розташувався у символічному місті - на території Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного.

Усією громадою були зібрані кошти на виготовлення памятного знаку, авторами якого стали Вінницькі скульптори брати Андрій та Роман Оврахи. Загальна вартість виготовлення склала 359 000 грн. 

Основну частину коштів, близько 150 000 грн. було зібрано завдяки депутатському корпусу Вінницької обласної ради

Через рахунок, що був відкрито у нашому фонді, було зібрано 106 680 грн. Перший внесок на програму було зроблено ВБФ "За своїх". Благодійниками програми також стали: ТОВ "Юрій Фарм", ПАТ "Вінницький олійножировий комбінат", ДУ "Інститут нейрохірургії", СТОВ "Промінь", ГО "Вінницький обласний осередок ГО", ПСП "Зоря", ТОВ "Вінінтермед ЛТД", Терліковський Василь Васильович, та довжелезний перелік фізичних осіб, вінничан і не тільки, випускників Вінницького медичного колледжу та їх родин.

Решту коштів було зібрано Вінницьким медичним коледжом, а також ініціативною групою небадужих медичних працівників.

Дякуємо кожному та кожній, хто долучився до справи  увіковічення пам`яті Героїв та збереження історії буремних та важких для України та українців подій!