Корпоративна культура соціально-відповідального бізнесу

 

Неймовірно знати, що кількість соціально-відповідального бізнесу у Вінниці зростає!

Доказом цього став вчинок ТОВ «Алкіма», компанії, яка займається веб-розробкою та веб-дизайном.

Молоде підприємство, якому виповнився лише рік, уже розуміє відповідальність за громаду, у якій працює, у якій живуть та працюють його співробітники та клієнти.

Керівництво організації влаштувало благодійний аукціон під час святкування першої річниці від початку роботи. Під час аукціону гості свята змогли придбати собі чудові подарунки  на згадку про святкування, іноземні гості придбали символічні сувеніри з м. Вінниця, які надали VisitVinnytsia.

Під час Аукціону було виручено 30 000 грн., але й це ще не все, дирекцією Алкіми було прийнято рішення подвоїти цю суму!

І тепер 60 000 грн. буде направлено на потреби Стрижавського дитячого будинку – інтернату, для дітей з вадами розумового розвитку.

За благодійні кошти буде придбано нове сантехнічне обладнання та 3 нових бойлери, газонокосарка, також кошти підуть на ремонт приміщень, де проживають та навчаються 155 дітей, віком від 7 до 20 років.

Розвиваємо наше місто разом!

Дякуємо директору ТОВ «Алкіма» Олені Бондаренко за взяту ініціативу, за свідоме ставлення до рідного міста та громади!

 

Нагадаємо, що на початку року, ТОВ «Алкіма» уже надавало благодійну допомогу для дитячого садочка прифронтовї зони, на суму близько 20 000 грн.

Деталі про за посиланням: https://gromada.vn.ua/news/item/id/770