Створення безбар’єрного середовища – спільна справа громади, влади та бізнесу

 

Попит на матеріали проекту «Повноцінний успіх», створених за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та «Право кожного – жити вільно та мобільно» зростає з кожним днем.

Нещодавно ці проекти було презентовано та розповсюджено в рамках навчального обласного семінару для голів селищних, районних та міських рад Вінницької області, який проходив у м. Хмільник в приміщенні санаторію «Поділля».

Адже люди, котрим громада довірила керівництво мають бути обізнаними щодо створення умов для повноцінного життя маломобільних груп населення, людей з інвалідністю: на візках, з проблемами, зору, слуху, мовлення тощо.

Було яскраво презентовано, як, згідно Державних будівельних норм, створити умови доступного середовища для людей з інвалідністю. Тому що люди з обмеженими фізичними можливостями можуть бути не тільки споживачами соціальних послуг, а й платниками податків й бути корисними суспільству та забезпечувати свої потреби.

На навчанні були присутні більше 400 осіб. Всі отримали роздаткові матеріали з координатами ГО «Гармонія» та фонду «Подільська громада» для подальшої роботи та консультування з різних питань.