Отож, це відбулось! Третій Музичний табір у Вінниці!

 

2 місяці підготовки: промо-кампанія та 5 тижнів на реєстрацію діток, пошук партнерів, приміщень для проведення табору та концерту та багато багато інших організаційних питань, привели таки нас до здійснення цього чудового дійства!

24-28 березня 2019 року діти нашого міста у віці від 11 до 16 років мали можливість навчатись у міжнародному музичному таборі - Music Camp International.

Унікальність цього табору, у тому, що діти не проходять жодних конкурсів чи відборів, аби стати учасниками. Від дітей не вимагається попередня музична освіта!

Завдяки методиці, яку розробила керівник міжнародного проекту International music camp, Констанція Фортунато, всього за 5 днів 160 дітей розучили "Маленьку нічну серенаду" В. Моцарта, на 7-ми музичних інструментах, а також 6 пісень у хорі трьома мовами світу! 10 вчителів музики, які пройшли спеціальне навчання по розробленій методиці, займались із дітьми, навчаючі їх грі на музичних інструментах, а із Конні Фортунато діти розучували премудрості хорового співу.  

Більшість учасників вперше в житті тримали в руках такі музичні інструменти, як скрипка, віолончель, хендчаймз, орф, флейта, золоті дзвіночки та гітара, вперше розбирали нотний стан і вперше співали у хорі!

29 березня відбувся заключний гала-концерт, де діти співали у супроводі камерного оркестру "Арката", перед аудиторією в 500 вінничан!

 

Враження про Музичний табір 2019, у Вінниці,  від Інформаційного порталу Вежа

Відео з навчального процесу ТУТ

Метою Міжнародних музичних таборів, є, за допомогою музики, вселити у дітей впевненність у собі, дати змогу повірити у власні сили, та переконати, що кожна дитина талановита, та здатна «подолати гори»!

 

Цей неймовірний табір не став би реальністю без підтримки БО "Music Camp International", Вінницької міської ради та ІСАР Єднання.

А також соціально-відповідальних бізнесів міста:

ТОВ "Білозгар"

Мережі магазинів "Україночка"

ТОВ "Ковбаскофф"

Сімейного ресторану "Canape"

Розважального центру "Дитяча Планета"

Питна вода "Небесна криниця"

 

Більше фото за посиланням ТУТ