Як підготувати якісну заявку на конкурс проектів до Аукціону проектів?

 

18 лютого Фонд громади «Подільська громада» оголосив черговий конкурс проектів. А 12 березня ми розкривали секрети написання успішної заявки на цей конкурс. Для тих, хто не зміг прийти вчора, але планує подавати заявку на конкурс, розповідаємо про те як якісно підготувати заявку та за якими критеріями конкурсна комісія оцінюватиме ваші аплікаційні форми у даній статті.

Проекти-переможці даного конкурсу будуть презентовані на Аукціоні проектів 24 квітня. Саме під час заходу і буде зібрано кошти для фінансування 4 проектів.

Детальну інформацію про конкурс можна прочитати у нашій попередній СТАТТІ.

Найперше  уважно перечитайте умови конкурсу та аплікаційну форму (після запитань в формі є перелік документів, які необхідно надіслати разом із заявкою).

Ваш проект обов’язково має відповідати одному з 5 пріоритетних напрямків:

1. Допитливе  місто: освітні та просвітницькі (наприклад, права людини, реформи, здоровий спосіб життя) проекти, неформальна й альтернативна освіта.

2.  Екологічне місто: проекти, що направленні на просвітництво мешканців в галузі енергозбереження, сортування сміття і т.д.

3.  Зручне місто: міський простір, урбаністика, безпека дорожнього руху, превентивна діяльність серед дітей та підлітків і т.д.

4. Підприємницьке місто: розвиток підприємницьких навичок молоді, соціальне підприємництво і т.д.

5. Здорове місто: допомога при ПТСР, пропаганда здорового способу життя, безпечного статевого життя і т.д.

Якщо проект не відповідає жодному напрямку конкурсна комісія навіть не буде його оцінювати.

У першому розділі аплікаційної форми запитання, які стосуються загальної інформації про проект та організацію/особу яка подається. При заповненні цього розділу у вас не мало б виникнути жодних складнощів.

Питанням другого розділу потрібно приділити більше уваги. Наприклад, відповідаючи на перше запитання, важливо не лише вказати якому напрямку відповідає проект, а й обгрунтувати актуальність проблему, яку проект намагається вирішити.

Для того, щоб добре прописати мету та завдання проекту скористайтеся порадами на картинці нижче.

Також важливо чітко та конкретно прописати очікувані результати, зокрема кількісні та якісні результати по кожному етапу чи заходу вашого проекту.

Звертаємо вашу увагу, що ФГ «Подільська громада» утримує з кожного проекту 10% адміністрування. Ці кошти ми використовуємо на організацію та проведення наступного Аукціону проектів. 

Ви також можете закласти в бюджеті до 20% на власні адмінстративні витрати пов'язані з реалізацією проекту.

Перечитайте заявку перед відправкою та переконайтесь, що діяльність в описі проекту та завдання ведуть до досягнення мети проекту. А також, що статті бюджету відповідають тому, що ви плануєте робити.

Ваші проекти буде оцінювати конкурсна комісія за наступними критеріями:

1. Реалістичність і обгрунтованість витрат за проектом

2. Конкретні результати в проекті

3. Актуальність проблеми

4. Інноваційність проектів

5. Наявність команди та чіткого розподілу обов’язків

6. Досвід реалізації проектів

7. Залучення широкої аудиторії

8. Власний внесок

9. Наявність амбасадора

10. Листи підтримки

 

Бажаємо вам натхнення для написання заявок та з нетерпінням чекаємо на них!