Знову в АТО

 

29 січня – 1 лютого було здійснено черговий , але перший у 2019 році виїзд у зону ООС (АТО)

ФГ «Подільська громада» за підтримки Вінницької міської ради, спільно з бізнесовими партнерами міста, громадськими організаціями, небайдужими вінничанами сформували гуманітарний вантаж, що був доставлений у 18 військових підрозділів у зоні проведення операції об’єднаних сил у Донецькій області.

Як завжди, допомогу передавали бійцям, які знаходяться на безпосередній лінії бойових дій, а тому у відповідь чули лише слова вдячності для усіх хто долучався до збору продуктів, медикаментів, запасних частин до автомобілів та іншого матеріально-технічного забезпечення військовослужбовців.

  

 

Під час волонтерської місії нам вдалось підтримати не тільки військових, а й дітей, які живуть та навчаються у прифронтовій зоні. За допомогою благодійного внеску ТОВ «Алкіма», було закуплено телевізор, принтер та кухонну витяжку, яка була доставлена у дитячий садочок селища Ласточкіне, Ясинуватського району Донецької області, який не раз ставав прихистком для волонтерів та українських військових

Діти та керівництво закладу передають слова глибокої вдячності! Тепер обслуговуючий персонал має змогу готувати їжу для дітей в більш комфортних умовах. Діти мають змогу переглядати навчальні матеріали на великому екрані телевізора, а педагогічний колектив друкувати роздаткові матеріали, які є необхідні для навчального процесу.

     

Дякуємо усім партнерам, які вже пятий рік долучаються до справи підтримки Української армії!