Оголошуємо прийом заявок на "Аукціон проектів"!

 

Уже традиційно в лютому ФГ «Подільська громада» оголошує конкурс проектів для громадських організацій та ініціативних груп м. Вінниці в рамках програми «Клуб донорів»*.

Деталі, пов’язані з Конкурсом:

 

 

 1 місто

Ваші проекти мають бути реалізовані на території міста Вінниці!

 5 напрямків

1. Допитливе  місто: освітні та просвітницькі (наприклад, права людини, реформи, здоровий спосіб життя) проекти, неформальна й альтернативна освіта.

2.  Екологічне місто: проекти, що направленні на просвітництво мешканців в галузі енергозбереження, сортування сміття і т.д.

3.  Зручне місто: міський простір, урбаністика, безпека дорожнього руху, превентивна діяльність серед дітей та підлітків і т.д.

4. Підприємницьке місто: розвиток підприємницьких навичок молоді, соціальне підприємництво і т.д.

5. Здорове місто: допомога при ПТСР, пропаганда здорового способу життя, безпечного статевого життя і т.д.

3 людини

Мінімальна кількість людей у вашій команд, яка працює над проектом

3 - 6 місяців

Має тривати реалізація вашого проекту

2 тури відбору проектів:

Конкурсна комісія, згідно критеріїв,  відбирає 4 найкращих та найцікавіших проектів з усіх поданих.

Під час заходу «Аукціон проектів»** ваша організація презентує свій проект, де донори міста будуть голосувати коштами і наповнювати бюджет проекту. Цей тур дає можливість фінансово підтримати усі 4 проекти.***

18 березня, 23:59

Дедлайн подачі заявки.

До 30 000 грн

Бюджет проекту

10% та 20 %

Ви закладаєте у своєму проекті 10 % на адміністрування Конкурсу Проектів від загального бюджету вашого проекту.

Також маєте можливість закласти 20% на адміністрування реалізації самого проекту.

25 березня

Ми оголошуємо про відібраних конкурсною комісією 4 проекти для подальшої участі у конкурсі

25 березень – 23 квітня

Підготовка презентацій відібраних 4 проектів

 

24 квітня

Публічна презентація кожного з 4 проектів на заході «Аукціон Проектів», що відбувається в рамках програми «Клуб Донорів»

Для того аби подати проект, потрібно заповнити аплікаційну форму (в додатку)

Проекти надсилати на електронну адресу: podolfond@gmail.com

Якщо виникають запитання, щодо конкурсу проектів та цікавить інформація, щодо «КЛУБУ ДОНОРІВ», надсилайте питання на адресу: 

podolfond@gmail.com, або за телефонами: 61 20 72, 067-491-60-25 (Леся Найчук)

 

Спеціальні умови до підготовки заявок на Конкурс Проектів.

Заявки приймаються від некомерційних організацій, громадських організацій, ініціативних груп у співпраці з НГО, муніципальних закладів, які працюють та мають позитивний досвід роботи реалізації проектів.

Не розглядатимуться проекти: Політичних та релігійних організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також проекти, у яких на адміністрування закладено більше ніж 20%.

Для того, щоб допомогти вам сформувати вашу ідею в проектну заявку 12 березня о 17.00 в HUB "Місто змістів" ми проведемо спеціальний воркшоп. Для участі необхідно зареєструватися ТУТ.

 

Організації, які рекомендовані до фінансування за результатом засідання Конкурсної комісії та отримали фінансування під час «Аукціону проектів», укладають з фондом угоду.

Отримані конкурсні заявки не рецензуються і не повертаються незалежно від результатів розгляду.

Роз'яснення*

*Фонд громади «Подільська громада» започаткував програму «Клуб Донорів», спрямовану на об’єднання ресурсів/зусиль індивідуальних та корпоративних донорів з ціллю підтримки реалізації соціальних та творчих проектів на території міста Вінниці.  

**«Аукціон проектів» - публічний захід в рамках програми «Клуб донорів», під час якого переможці Конкурсу Проектів презентують свої проекти, а донори голосують за них коштами. ФГ «Подільська громада» відповідає за організацію заходу «Аукціон проектів» ( друкована продукція, місце, волонтери, запрошення донорів тощо).

*** Переможців відбіркового туру запрошуємо приєднуватись до збирання якомога ефективнішого пулу потенційних донорів у залі Аукціону проектів. Накопичення повного бюджету проекту залежатиме від того, наскільки ви зумієте «зачепити» аудиторію презентацією та проблематикою вашого проекту. Якщо за результатами Аукціону команда не збере повний бюджет, то муситиме шукати дофінансування самостійно, або ж скорочувати статті бюджету.

Чекаємо на Ваші ідеї!

 

Як відбувався Аукціон проектів 2018, дивіться тут: https://gromada.vn.ua/news/item/id/738

 

Проекти, що реалізувались у 2018-му: https://gromada.vn.ua/news/item/id/757