Переможці стипендіальної програми Корпоративного фонду гурту ТіК

 

Мета: Підтримувати й розвивати талановитих дітей та молодь, шляхом надання коштів для оплати за навчання в музичних навчальних закладах, придбання необхідних музичних інструментів чи іншого необхідного приладдя.

Результати:

20 000 грн. залучено від гурту ТіК

4 переможці стипендіального конкурсу

придбано 2 гітари, 1 фортепіано та 1 професійний мікрофон

Завдяки стипендії діти змогли придбати музичні інструменти чи обладнання, які сприятимуть розвитку їх музичних талантів:

1. Олексієнко  Тетяна з 4 років займається вокалом, є лауреатом багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів, фіналісткою проектів “Голос діти-3", “Чорноморські ігри” та “Яскраві діти України”. Завдяки стипендії Тетяні придбали професійний мікрофон.

2. Король Максим - призер різноманітних конкурсів, фестивалів та олімпіад в різних галузях, зокрема у музиці - музичний інструмент гітара. За рахунок стипендії Максиму придбали класичну гітару.

3. Челебієв Владислав четвертий рік він займається в МПМ «Зоря», виступає на багатьох міських заходах (день Європи, день Міста, відкриття
ялинки і т.д.) та бере участь у вокальних конкурсах. Паралельно з заняттями з вокалу, Владислав почав навчатись грі на гітарі, тому за рахунок стипендії йому  придбали гітару.

4. Пчелинцева Мілана тільки розпочала навчання в музичній школі по класу фортепіано. Для того, щоб повноцінно займатися та краще опанувати інструмент дівчинці придбали фортепіано завдяки стипендії.