Результати «світлих вчинків»

 

Переможцями минулорічного конкурсу грантів «Світлі вчинки» стали:

1."Інклюзивний захід « Свято нашої мрії»" від «Асоціації захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця»:

Метою проекту є формування в мешканців сільської місцевості толерантного відношення до людей з інвалідністю та виховання у дітей та молоді шанобливого ставлення до традицій рідного народу, бажання пізнавати та розвивати власну духовність.

В результаті, діти та молодь отримали нові знання та долучилися до української календарно-обрядової творчості, що є невід’ємною частиною патріотичного виховання. Для 30 дітей, мешканців
малозабезпечених верств населення с.Дорожне, 33 дітей та молоді з інвалідністю було проведено інклюзивний захід(свято)- день Святого Миколая. 30 дітей малозабезпечених груп населення отримали подарунки до дня Святого Миколая, 15 дітей, вихованців Калинівського Будинку творчості отримали
солодкі подарунки та сувеніри виготовлені руками дітей та молоді з інвалідністю та дітьми мешканців с.Дорожне.
15 дітей, вихованців Калинівського Будинку творчості отримали навички спілкування та взаємодії з дітьми та молоддю з важкими формами інвалідності.В цілому, всі учасники проекту отримали багато позитивних вражень та емоцій, яких надзвичайно бракує в повсякденному житті.

 

2. "Успіх наосліп", ініціативної групи Enactus (проект ще триває)

Метою проекту є виготовлення та встановлення датчиків для забезпечення комфортного переміщення людей з порушенням зору. 

Датчик встановлюється на двері державних установ/аптек/громадського транспорту, а людина, що потребує використовувати даний датчик має із собою (наприклад, у кишені) пульт, та коли наближається до точки з пультом в радіусі 10м., датчик починає пищати.

Закуплено маячки та активатори, виготовлено пристрої на активатори. Датчики будуть встановлені в місті Бар.

 

 

3. «Новий рік єднає», від Клубного закладу «Вінницький міський клуб».

Вінницький міський клуб організував свято для Сонячних Діток, Діток Дощу та їх батьків. До заходу активно долучились і вихованці Міського клубу.

Концертно-розважальна програма, інтерактивні заходи та майстер-класи - все було спрямовано на створення відчуття свята у діток та їх батьків.

Основною метою проекту стало створення відчуття свята для дітей та молоді з обмеженими можливостями та розумовими вадами розвитку (діти дощу, сонячні діти) а також їх батьків. Проект було реалізовано клубним закладом «Вінницький міський клуб» за підтримки БФ «Подільська громада». Розпочався захід з проведення майстер-класу, разом з дітками за допомогою аплікації виготовляли зимову об’ємну композицію «Сніговик». Далі до дійства долучились вихованці Вінницького міського клубу, які підготували святкову концерну програму. По завершенні заходу усі дітки та їх батьки долучились до веселих ігор та конкурсів. Усі дітки отримали солодкі новорічні подарунки та сувеніри.