Автомобіль, запчастини, вітаміни та інші смаколики для підтримки наших захисників

 

Спільний виїзд на Схід України організували волонтери фонду Подільська громада та небайдужі мешканці міста Вінниця. Виїзд який був здійснений напередодні нового року став цікавим та насиченим, адже організовувався в короткі терміни, оскільки виникла нагальна необхідність доставити автомобіль для наших захисників, який ремонтували у Вінниці активісти громадської організації Союз учасників АТО.

 

Приємно, що в короткі терміни нам вдалось зібрати понад 1,5 тони смаколиків, які від щирого серця передали вінничани нашим захисникам.

Відвідавши військових на передових позиціях південного-сходу хочеться відмітити, що при кожній зустрічі з бійцями було чутно лише слова вдячності за підтримку та допомогу, за те що вони не одні у цій війні. З великим задоволенням смакували чай, каву, солодощі, яблука, «вінницьке сало» та інші продукти.

   

 

Автомобіль, який доставили бійцям потребував якісних шин, для гарного пересування в польових умовах. І сьогодні нам вдалось забезпечити автомобілі двох підрозділів новими шинами.

   

Хочемо подякувати  за сприяння та підтримку громаду міста Вінниці та Вінницьку міську раду, колективу Вінницького шляхового управління, колективу міського комунального підприємства Управляюча компанія «Київська», колективу Держпродспоживслужби у Вінницькій області, ФОП Дідику, ГО «Мольфар»,  школярам та мешканцям села Могилівка, ГО Союз учасників АТО.

За індивідуальну підтримку дякуємо кожному хто передав свою допомогу та підтримав теплим словом. Кожен з ВАС робить великий вклад у нашу спільну Перемогу.