Відбулись загальні збори учасників фонду громади "Подільська громада"

 

Цими зимовими днями відбулись загальні збори учасників фонду громади "Подільська громада". Правління фонду відзвітувало про досягнення та поразки минулого року, а також провели аналіз трирічної стратегії фонду.

Під час тригодинного засідання вдалось затвердити нову стратегію фонду на наступних три роки розвитку, і звісно ж, операційний план 2019. 

Відбулось і планове переобрання членів організації. Ми раді, що з нами і далі продовжують свій соціально-відповідальний шлях та волонтерську діяльність у якості членів управлінських органів:  Дручинський Андрій, Віктор Бронюк, Дмитро Чаленко, Владислав Скальський, Наталія Космина, Ірина Жук, Павло Яблонський, Світлана Василюк, Григорій Дерун, Таісія Левченко, Геннадій Крамер та Андрій Гишпаль.

Висловлюємо велику подяку за плідну роботу на розвиток міста, Ірині Кравець та Володимиру Чорноволу, які працювали з нами два роки у складі Наглядової ради, а наразі мають вагомі причини, сподіваємось, на тимчасову перерву.

І щасливі вітати новообраних учасників Наглядової ради: Власюк Аллу, Марина Сидоріну, Олександра Воробйова, та Ярослава Барановського.

Отож, цілі встановлено, роботу заплановано, команда готова! У планах - успішно крокувати до досягнення цілей у наступному році і не тільки.