Благодійні контейнери для одягу: кому віддають вживані речі

 

Стаття взята з сайту vn.20minut.ua

Перед Новим роком люди позбавляються від усього старого. Вінничани перебирають старі речі із гардеробу та залишають у двох контейнерах. Що варто кидати до контейнерів благодійного збору речей?  Куди звертатися, якщо хочете забрати речі, або, навпаки, надати допомогу?

 

Контейнери для вжитого одягу встановили у квітні 2016 року за ініціативою благодійного фонду «Подільська громада» та комунального підприємства "ЕкоВін". Раніше таких контейнерів для старого одягу було три: на площі Коцюбинського, Європейській площі та площі Фонтанній (Зодчих, 16). Зараз працюють тільки два.

Як розповідає Леся Найчук, голова Правління Фонду громади “Подільська громада”, у холодні пори року речей несуть набагато менше.
— Одяг з контейнерів відправляється по запитам від різних організацій та квартальних комітетів. Наразі одяг постійно направляється в ГО "Спільна справа". Там речі роздають тимчасово переселеним особам та всім потребуючим по вівторкам, четвергам та суботам з 11 до 14:00. Також одяг постійно передається Асоціації пенсіонерів "Поділля", співробітники якої організовують роздачу по прийомним дням за адресою Театральна, 47. Можна звертатись за тел. 067 715 35 55 Алла Георгіївна Злотник, — зазначає куратор проекту журналістці «20 хвилин».


Дуже активно також одяг запитують два квартальні комітети міста:

Квартальний комітет "Вінниченка" у теплу пору року постійно влаштовує вуличні роздачі одягу. Телефон голови кв.комітету Людмили Ковалюк 096 364 34 36.( Можна звертатись і дізнаватись дні роздач)

Квартальний комітет Соняшник, Тяжилів, № тел. голови Антоніна - 098 770 37 62. (Вони роздають за адресою пров. Волошковий, 51 а)

— Хочу повідомити до адміністрацій дитячих будинків. Якщо вони потребують одяг, нехай звертаються до ФГ "Подільська громада" за тел. 0432 61 20 72 або 067 491 60 25, — каже Леся Найчук.


Адреси контейнерів для одягу: Площа Європейська, 2,  Вулиця Зодчих, 16 (Фонтанна площа).


До контейнеру для одягу можна кидати: чистий чоловічий, жіночий та дитячий одяг; чисте парне взуття; чисту постільну білизну; паски і сумки;  ковдри і подушки.


Посилання на джерело: https://vn.20minut.ua/Podii/blagodiyni-konteyneri-dlya-odyagu-komu-viddayut-vzhivani-rechi-karta-10742562.html?fbclid=IwAR3tp2ubfITDXxc3gIbxlh_UNFnXlhQbl4VW5MqWvWRlXF2tjMHY5Fmz-68