Маскарад у «Шанхаї»

 

Існує думка, що Новий Рік і Різдво - це свята, які треба зустрічати в сімейному колі. Саме цим принципом керувалася ГО ГАРМОНІЯ (м.Вінниця), коли запросила для святкування Нового Року всіх учасників своєї великої родини. І не дивлячись на те, що змогли приїхати не всі (хто за станом здоров'я або з будь-яких інших причин), з впевненістю можна сказати, що новорічний маскарад - вдався!

Але перед новорічної зустріччю ГО ГАРМОНІЯ, завдяки благодійному фонду «Подільська громада», відвідала кожну людину з інвалідністю, яка фізично не має можливості покинути межі свого житла, і кожному привезла новорічні подарунки!

Новорічна зустріч відбулася в ресторані «Шанхай» власником, якого є Мацера Віктор Вікторович. Адміністратори та колектив ресторану з привітністю зустріли всіх учасників і надали для них великий зал, в якому були щедро накриті столи, і, що дуже важливо, танцювальний майданчик. Хочеться відзначити, що всі страви, якими пригощали в ресторані, були дуже смачними.

Зі слів виконавчого директору ресторану «Шанхай», їх ресторан щороку приймає у себе ветеранів Великої Вітчизняної війни, так що це не перший їхній досвід у благодійному напрямку.

Учасники карнавалу веселися, змагалися у різних конкурсах, участь в яких заохочувалося «зайчиками» (місцевою валютою для розіграшу призів у фінальній частині свята). Дід Мороз і Снігуронька дарували всім радість і гарний настрій.

Вони змогли долучити до конкурсів і розвеселити навіть самих сумних з усіх присутніх.

У проміжках між конкурсами всі бажаючі могли потанцювати. Ви не уявляєте собі, яке щастя відчуває людина з обмеженими фізичними можливостями, коли знаходиться в колі друзів, близьких людей на подібному заході. Що може бути краще, коли людина з полону чотирьох стін потрапляє в казкову атмосферу дружби та взаєморозуміння. Коли одноманітність днів вимушеного ув'язнення залишається позаду, а існує тільки світ свята. Світ, в якому ти бачиш тільки привітні обличчя, без злоби та презирства. Обличчя людей, які тебе завжди вислухають і підтримають у всіх твоїх починаннях, якими б нездійсненними не здавалися ці починання для інших людей.

Але час невблаганно поспішав до заходу, і настав довгоочікуваний розіграш призів. Учасники, котрі мали «зайчики», отримали можливість дістати, з закритими очима, з мішка Діда Мороза собі подарунок.

Автор статті, від імені людей з інвалідністю, які брали участь у святі, сердечно дякує всім волонтерам, які допомагають і надають посильну допомогу у проведенні подібних заходів.

І якщо Ви зустрічаєте свята у поганому настрої, то зробіть щось приємне близькій, знайомій або просто перехожій людині і поганий настрій як рукою зніме!

Посміхайтеся частіше!