3! проекти будуть реалізовувати Світлі вчинки

 

За результатами відбору конкурсних заявок у рамках конкурсу грантів "Світлі вчинки" перемогли 3 проекти!

Попередньо ми оголошували, що переможцями стануть лише 2 проекти, але під час голосування 6 суддів розподілили свої голоси таким чином, що на перше місце, з результатом 265 балів вийшов проект "Інклюзивний захід « Свято нашої мрії»" від «Асоціації захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця», а друге місце, з результатом по 244 бали розділили проекти"Успіх наосліп", ініціативної групи Enactus та проект «Новий рік єднає», від Клубного закладу «Вінницький міський клуб». Тому було вирішено збільшити грантовий пул конкурсу на 3550 грн.та підтримати всі 3 проекти.

Що ж саме будуть реалізовувати наші переможці?

1. Інклюзивний захід « Свято нашої мрії», «Асоціація захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця»
Проект полягає в підготовці, організації та проведенні інклюзивного заходу до дня Святого Миколая «Свято нашої мрії» для дітей, що проживають в малозабезпечених сім’ях с. Дорожне Вінницького району а також  дітей та молоді з інвалідністю з Соціальних майстерень Асоціації «Відкриті серця».  Захід буде проходити з метою формування в мешканців сільської місцевості толерантного відношення до людей з інвалідністю та виховання у дітей та молоді шанобливого ставлення до традицій рідного народу,  бажання пізнавати та розвивати власну духовність. Свято нашої мрії буде проводитись у клубі сільської Ради с. Дорожне Вінницького району за участі 72 дітей та молоді, мешканців села, отримувачів послуг Соціальних майстерень та вихованців Будинку творчості м. Калинівка. Підготовка до свята(репетиції), майстер-клас будуть відбуватися в приміщенні Соціальних майстерень с. Дорожне.

Загальний бюджет проект - 8480 грн. Фінансування в рамках конкурсу - 5000 грн.

2. Проект «Новий рік єднає»,  клубний заклад «Вінницький міський клуб»

 Проектом передбачається проведення новорічної концертно-розважальної програми для дітей та молоді з інвалідністю, розумовими вадами розвитку (сонячні діти та діти дощу ) на базі Інклюзивного підліткового клубу (центр підліткових клубів «VinSmart» по вул. Стельмаха,25).  Концертно-розважальна програма передбачає виступи вихованців КЗ «Вінницький міський клуб», проведення майстер-класу, а також інтерактивних заходів (ігор, конкурсів)з залученням дітей з обмеженими можливостями та їх батьків.

Загальний бюджет проекту - 4660 грн. Фінансування в рамках конкурсу - 3550 грн.

3. Проект "Успіх наосліп", Ініціатива «Enactus VNTU» за підтримки ГО «Центр громадської активності «Результат»

Виготовлення та встановлення датчиків для забезпечення комфортного переміщення людей з вадами зору. (Датчик встановлюється на двері державних установ/аптек/громадського транспорту), а людина, що потребує використовувати даний датчик має із собою (наприклад, у кишені) пульт, та коли наближується до точки з пультиком в радіусі 10 м., датчик починає видавати звуковий сигнал. Таким чином людям з вадами зору легше знаходити двері у приміщення (За дослідженням, працівників УТОС (Українське товариство сліпих) - найважча частина їх пересування у місті – це знайти двері!

Проект має на меті охопити м. Вінницю та міста в її області (районні центри) в перспективі продовження проекту. За можливе фінансування від гранту «Світлі вчинки», команда Енактус встановить 5 датчиків у м. Вінниця, іншу суму грошей (на поширення проекту у Вінницькій області) плануємо отримати в майбутньому з допомогою Вінницької  ОДА  та держустанов у районних центрах, де будуть встановлені датчики.

Загальний бюджет проекту - 5000грн. Фінансування в рамках конкурсу - 5000 грн.

 

З результатами реалізації проектів будемо знайомитись протягом грудня-січня.

Ми також дякуємо ще п`ятьом організаціям та ініціативам за участь у конкурсі. Цьогоріч до нас подались: ГО “Подільська агенція регіонального розвитку" з проектом "Благодійна акція до Нового Року для людей з вадами розумового розвитку “Свято для кожного"; ГО "Діа-діти", з проектом «Діти з діабетом дітям про діабет»; КЗ «Навчально-виховний комплекс: школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2 ВМР» з проектом "Світлі вчинки" та «Молодіжне об’єднання «Студентське Братство Вінниччини» з проектом "Ангелочки".

Всі ідеї та проекти гідні  бути втіленими в життя, тому агітуємо небайдужих вінничан, якщо вам цікаво дізнатись про що ж були проекти, які не пройшли у цьому конкурсі і ви можете допомогти їм у реалізації, пишіть нам: podolfond@ukr.net і ми надамо контакти організацій.

Радіємо, що в нашому місті народжуються свіжі ідеї, а вінничани небайдужі до людей, які потребують особливої уваги!