Соцільна відповідальність бізнесу зростає і ти will FEEL it

 

Сьогодні було підписано угоду між Фондом громади "Подільська громада" та  Event agency FEEL про створення Корпоративного фонду FEEL.

Директорка агенції, Ганна Мельник визначила основним напрямком діяльності свого корпоративного фонду - розвиток молоді та надання благодійної допомоги для підтримки молодіжних ініціатив, проектів та програм, за такими пріоритетними  напрямками:

  • створення умов для розвитку та самореалізації освіченої та небайдужої молоді м. Вінниця;
  • сприяння здійсненню міжнародних, національних, регіональних і місцевих програм, що спрямовані на поліпшення сфери освіти та культурного дозвілля молоді м. Вінниця;
  • створення та реалізацію заходів, що направлені на розвиток програм профорієнтації молоді та допомогу із вибором майбутньої професії;
  • сприяння освіті та просвітництву молоді м. Вінниця, програм навчальних обмінів, інших навчальних заходів;
  • сприяння розвитку лідерських навичок молоді м. Вінниця;
  • сприяння активізації молоді та залучення до громадської активності
  • долучення молоді до впровадження змін та покращення життя вінницької громади та міста Вінниця. 

Місія Корпоративного фонду «FEEL» - підтримка та розвиток молодіжних ініціатив, як каталізатора креативу та інноваційних ідей для розвитку міста Вінниця.

КФ "FEEL" буде функціонувати за накопичувальною системою, тобто пів-року або рік партнер перераховує щомісячний платіж, величина якого була попередньо узгоджена, а по закінченню цього терміну ми спільно визначаємо призначення накопиченої суми. Це може бути відкриття власної стипендіальної програми, конкурсу грантів або підтримка якоїсь конкретної молодіжної ініціативи.

До місії корпоративного фонду та накопичення коштів для підтримки молоді може долучитись будь-хто!

Бажаєте? Звертайтесь: podolfond@ukr.net або за тел. 0432-61-20-72

 

Якщо вам цікаво особисто дізнатись більше про Корпоративні та інші види фондів, заповнюйте анкету і ми зв'яжемось з вами та дамо відповіді на всі запитання.