"Нетиповий аукціон" від МБІ

 

1 серпня стартував новий проект нашого Молодіжного банку ініціатив - “Нетиповий аукціон”

Щотижня на сторінці МБІ в Фейсбук з’являвся 1 лот, який мав стартову ціну та крок, з яким всі бажаючі могли робити ставки.

Лоти надавали учасники та учасниці МБІ, наші друзі та партнери, які хочуть підтримати МБІ. Це були різноманітні цікаві та корисні речі або послуги від справжніх професіоналів своєї справи.

Першим лотом аукціону був легендарний ДивоBOX!

Цьогоріч на новорічні свята команда МБІ продала 20 коробочок, кожна з яких була унікальною. Це був, безперечно, найулюбленіший проект нашої команди. Саме тому ми вирішити розіграти на аукціоні “літній” ДивоBOX в єдиному екземплярі.

Вся фішка наших ДивоBOXів в тому, що коли ви його купуєте, то не знаєте, що саме покладено в коробочку. Ось так виглядала коробочка, продана на аукціоні:

А це відгук Аліни Панфілової, яка придбала цей ДивоBOX: «Было очень интересно что же там внутри, и этой посылки я ждала больше чем чего либо. Когда открыла была очень удивлена. Всё понравилось и сам факт того что ты не знаешь что получишь очень завораживает. Спасибо Вам за то что вы такие талантливые. Продолжайте в том же духе!»

Другим лотом була фотосесія від Костянтина Родигіна - викладача Донецького національного університету імені Василя Стуса, кандидата філософських наук, члена Вінницького народного клубу фотомистецтва «Обрій». Костянтин займався фотографією на аматорському рівні з 2005 р. У 2014-2015 рр., після переїзду разом з університетом до Вінниці працював фотокореспондентом університетської газети, був учасником та організатором фотовиставок у переміщеному виші. Нині – викладач кафедри журналістики ДонНУ імені Василя Стуса.

Третім лотом було тренування по силовому пілатесу від неймовірної Євгенії Поплавської.

Євгенія - фітнес-тренер з аеробіки 1-2 рівня, степ-аеробіки 1-2 рівня, пілатесу 1-3 рівня з малим і великим обладнанням, міофасціальному розслабленню та стретчінгу. У спорті більше 15 років, а з пілатесом на "ТИ" близько 5 років.

Ще один лот був наданий учасником МБІ Олександром Танасєнком і це – плівкова фотосесія.

Олександр: «Я займаюсь плівковою фотографією. Аналогова фотозйомка для мене, перш за все, крутий спосіб консервації емоцій, моментів та сентиментальностей із збереженням щирості та душевності».

За ввесь період аукціону МБІ вдалось зібрати 1950 грн.які підуть на конкурс грантів для молоді Вінниці. Це буде вже 2 конкурс грантів від МБІ. В рамках першого конкурсу було профінансовано 4 проекти, які зараз знаходяться в процесі реалізації.