Перший проект Аукціону проектів 2018 почав реалізацію!

 

16-17 червня у Центральному парку на Фонтанній площі відбудеться другий Всеукраїнський фестиваль екологічної свідомості.

Фестиваль має на меті збереження навколишнього середовища, популяризацію питань екологічної тематики, свідомого ставлення до власного життя та здоров’я, запровадження європейських стандартів екологічної свідомості у Вінниці, донесення до жителів міста інформації стосовно новітніх наукових досягнень у сфері  альтернативної енергетики, органічного землеробства та фермерства, літературних новинок у сфері екології та еко-свідомості.

Проект, в рамках якого буде проведено фестіваль, має назву "Екологія свідомості". Він став одним з пяти фіналістів конкурсу проектів та отримав фінансову підтримку від донорів Аукціону проектів 2018 на суму - 15 125 грн., яка склала половину від загального бюджету проекту. Амбасадором проекту став Віктор Долецький та Кузьміна Олена, їх ставки склали 4600 грн та 3000 грн. відповідно. Долучились й інші Донори, як Корпоративні (ставка від 1000 грн.), так і індивідуальні (ставка від 500 грн.): 

ГО "Школа вільного виховання "Фантастика", Кузьміна Олена  
Центр вивчення генеалогії "Пращур", Віктор Долецький
ТМ"Небесна криниця", Самарський Сергій
ПраТ"ВОЖК" , Чаленко Дмитро
Дитяча планета,  Проніна Валерія
Сімейна школа економіки,  Ахновська Інна
ГО "Територія Мам",  Ткачук Валентина
Школа "LogoClub",  Альона Король
Демидова Наталя
Юхименко Олена
ГО "Гармонія", Раїса Панасюк
ТОВ"АБМ Рециклінг",  Дручинський Андрій
Фестиваль психологічних практик"ЖИВИ!",  Демчук Наталя
Марцинковський Леонід
Станіславенко Людмила
ВІОІЛ, Власюк Алла
Вінницький клуб ділових людей,  Лисецька Надія
Лужецька Інна
Мельник яна
Harved розвиток особистості, Станіславенко Анна
Рекламакс,  Дідук Сергій

Проект "Еколоігя свідомості" матиме продовження навіть після завершення фестивалю - розповсюдження ідей та принципів здорового харчування та здорового способу життя за 3 місяці впровадження проекту, у вигляді серій просвітницьких лекцій - 22 лекції щосуботи та циклу майстер-класів  - 22 майстер-класи щонеділі!  Очікувана відвідуваність майстер-класів – не менше, ніж 20 осіб на кожному майстер-класі. Кожен майстер-клас буде присвячений окремій підтемі сфери здорового харчування – від фізіологічних підоснов до конкретних рецептів та приблизного меню на день, тиждень, місяць. Це дозволить відвідувачам опанувати мистецтво здорової кулінарії, дізнатися про всі подробиці засвоєння продуктів, виділити для себе корисне і смачне і легко й свідомо відмовитися від непотрібної їжі. А це означатиме набуття гарної фізичної форми, покращення зовнішнього вигляду, поліпшення самопочуття, підвищення життєвої енергії, свідому присутність у своєму тілі «тут і тепер».

Сам фестиваль має дуже насичену та цікаву програму, де кожен знайде для себе щось особливе.

На діток чекають: майстер-класи, шоу мильних бульбашок, бебі-зона від «Дитячої планети», дрифт (їзда з перешкодами), зумба, танцювальний флеш-моб, виступи наймолодших виконавців, змагання з бігу з купою подарунків та захоплюючі пригоди в диво-лабіринті. 

Для дорослих організатори підготували насичену програму майстер-класів та практичних лекторіїв-обговорень.

На сцені протягом дня (у перервах між виступами спікерів та по їх закінченню аж до вечора) відбуватимуться яскраві події: танцювальні та вокальні виступи та майстер-класи, зумба, поетичні читання. У суботу відбудеться 5 дизайнерських показів: вовняний одяг, вишиванки, одяг у стилі нунофелтінг, вовняні сумки та прикраси. Один показ організатори наразі тримають в секреті, але обіцяють, що це буде щось цікаве та незвичне.

Протягом двох днів відбуватимуться зйомки соціального ролика на екологічну тематику. У зйомках зможуть взяти участь абсолютно всі.

У форматі практичних занять та цікавих бесід можна буде дізнатися про сортування та мінімізацію сміття, здорове харчування, органічну косметику та органічний одяг, покращення якості продуктів, свідомі пологи та підготовку до них, пророщування зерна та його користь, еко-туризм, що таке еко-свідомість та де вона починається, про дослідження родоводу і багато іншого. В обидва дні, і 16 і 17 червня, виступи спікерів проходитимуть у трьох паралельних лінійках.

Запрошуємо! Вхід до екологічної свідомості вільний!

Матеріали були взяті із Інформаційного порталу Vежа.