Нам 10 років!

 

Сьогодні фонду громади "Подільська громада" - 10 років!!!

Це величезний шмат життя. З кожним роком ми дорослішаємо, ростемо, ставимо нові цілі і досягаємо їх.

І нам надзвичайно приємно розуміти, що наші проекти завжди підтримують не лише дружні нам організації, але і партнери і партнерки з інших сфер. 
А окрім того ми надзвичайно радіємо з того, що відчуваємо підтримку вінничан і вінничанок, великих і маленьких, бо разом вже не один проект втілився в життя.

Дивлячись назад:
✅233 реалізованих проекти
✅43 партнерських громадських організації
✅15 міжнародних партнерських організацій
✅159 донорів-бізнес-партнерів 
✅130 волонтерів

Подільська громада для нас, для багатьох, це життя, це поштовх, це любов, це ідеї, це натхнення, це команда, це перші помилки, це захоплення, це успіхи, це недоспані ночі, це турбота, це іноді розчарування, це приклад, це - ВІННИЦЯ!

Ми є, тому що зуміли створити навколо себе коло небайдужих, а далі, то все ви, наші друзі, партнери, колеги, родичі, сім'ї...!

Ми народились в час, коли ще фейсбук не був популярним, коли було важко розповідати про свою роботу, свої плани, шукати волонтерів, партнерів, але ми їх знаходили, ми зіштовхнулись з відкритими і щирими вінничаннами/ками, з тими хто готовий рухатись вперед і творити місто і ми не змогли зупинитись, хочеться написати про всіх-всіх, про тих, хто довіряв нам своїх 2 та 200 тис грн, хто довіряв свої ідеї, хто вірив, що ми допоможемо, що ми підтримаємо. (Боїмось, когось забути...бо ж за ці 10 років...ух, але якщо ви це читаєте, то ми про вас!) І саме ваша віра в нас створила нас! Бо ми ж усі - громада, ми усі Подільська громада! Не можна було відступати, здаватись, навіть коли страшенно важко, бо ж є ВИ, ті хто довіряє, допомагає, підказує.

Ми не стали самими по собі такими. Ми росли організаційно, бо була підтримка, ми створювали проекти, бо був запит і поштовх, а головне було і є ДЛЯ КОГО і з КИМ!!!!!!

Дякуємо щиро друзі, дякуємо, що ви знами, дякуємо що любите, дякуємо, що поруч!

Ми не є досконалі, ми теж помиляємось, але бачучи,скільки всього створено за ці 10 років, ми рухаємось далі, ми рухаємось з ВАМИ!!!!

Щиро вдячні всім, хто крокував і продовжує свій шлях разом з нами! Безмежно цінуємо дружні та партнерські стосунки, і ми щасливі від того, що нам вдається "Передружити громаду, владу і бізнес", як зазначила наша люба Рая Панасюк, адже саме таке коло взаємної підтримки, формує сильну громаду, спроможну побудувати власне місто мрії!

Від імені усієї команди команди фонду: Андрій Дручинський, Віктор Бронюк, Леся Найчук, Olena Danilova, Oleksandra Lysa, Nadia Linchuk,Катаріна Корпусу Миру Анаду, Дмитрий Чаленко, Геннадий Крамер,Svetlana Vasiluk, Григорий Дерун, Наталя Космина, Vladyslav Skalskyy, Андрей Гишпаль, Анна Мельник, Таїсія Левченко, Евгения Поплавская,Ирина Жук, Ірина Кравець, Yaroslav Baranovskiy, Marina Sidorina,Oleksandr Vorobiov дякуємо за ваші відгуки та всі теплі слова привітань!

 

    

  

 

  

  

#ВАША_ПОДІЛЬСЬКА_ГРОМАДА!

 

Більше фото в нашому альбомі на Фб.

Відео про фонд.