Година Землі

 

Вінничани добрі справи на паузу не ставлять! Цими вихідними жителі міста приєднались до всесвітньої акції – Година Землі.

Година Землі (Earth Hour) — щорічна міжнародна подія, започаткована WWF (World Wide Fund for Nature, Всесвітнім фондом природи), котра проводиться останньої або передостанньої суботи березня(цього року випало 24 березня), і закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети. Вперше подія була організована Всесвітнім фондом природи Австралії та виданням The Sydney Morning Herald у 2007 році, та отримала світову підтримку у 2008.

Жителі міста Вінниця вже не перший рік долучаються до заходів приурочених даній події.

23 березня у ХабВінниця відбувалась Eco-Movie Night: усі бажаючі мали можливість переглянути стрічку Леонардо Ді Капріо «До Потопу» і подискутувати з екологічних питань, власних переживань та просто обговорити фільм.

А вже 24 березня кожен міг здати макулатуру та отримати корисні подарунки: еко-ручки та еко-блокноти, еко-торби та LED лампи, аератори або все разом. Потрібно було просто принести макулатуру до холу міської ради.

Для наймолодших учасників заходу, а також усіх бажаючих, проводили майстер класи з вторинної переробки паперу – виготовляли папір для творчості. А також можна було долучитись до майстер-класу з орігамі.

Ввечері усі охочі мали можливість прийти на акустичний вечір за участі вінницьких гуртів. О 20:30 усі гуртом вимкнули світло. В цей же час була вимкнена під світка усіх міських пам’яток та адміністративних будівель.

Всього цього року долучились до акції зі збору макулатури 118 людей, котрі принесли 864 кг макулатури.

Ми вдячні усім еко-свідомим громадянам нашого міста.

Ми разом з вами робимо наше улюблене місто чистішим та кращим, бережемо екологію для наступних поколінь.