Добром забуте серце обігрійте

 

«Добром забуте серце обігрійте» - під таким гаслом відбувся благодійний  проект, головною метою якого стало створення відчуття свята  для мешканців КУ «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та людей похилого віку».

До реалізації проекту долучились вихованці Вінницького міського клубу та мешканці мікрорайонів Сабарів та Пирогово. Ще з кінця грудня дітлахи почали виготовляти  вітальні листівки для мешканців пансіонату, та готувати святкову концертну програму. Завдяки небайдужим вінничанам було зібрано солодощі, ліки, та необхідні речі побуту та гігієни.

За підтримки БФ «Подільська громада» було придбано матеріали для виготовлення вітальних листівок , а також солодощі, котрі були передані мешканцям пансіонату.  09 грудня за участю вихованців міського клубу було проведено святкову концертну програму «На Різдво Христове». У виконанні дітей пролунали різдвяні пісні, колядки, та циркові номери.  Після концерту юні артисти вручили усім мешканцям установи  солодощі та листівки , виготовлені власними руками.

Стаття написана командою клубного закладу "Вінницький міський клуб"