Премія “Земля Жінок 2018”

 
20 лютого відбулась 9 Українська церемонія нагородження премії “Земля Жінок 2018” від Yves Rocher, ціль котрої - підтримати жінок в їх боротьбі за збереження навколишнього середовища, природи і надати фінансову підтримку для розвитку найперспективніших проектів створених жінками.
 
“Земля жінок” - унікальна премія створена компанією Yves Rocher. Станом на сьогодні понад 400 лауреаток премії отримали підтримку власних екологічних проектів.
 
І ми неймовірно раді повідомити, що однією з лауреаток цьогорічної премії “Земля жінок 2018” в Україні,стала голова правління фонду громади “Подільська громада” - Леся Найчук.
У конкурсі брали участь проекти, які вже досягли певних успіхів і конкретних результатів. За рішенням компетентного журі з усіх заявлених проектів відбиралися три кращих, які й отримали гранти на подальший розвиток.
 
Фонд Yves Rocher під егідою Інституту Франції нагородив Лесю 3-ю премією “Земля Жінок 2018” в Україні, за винятковий вклад у захист навколишнього середовища та збереження біорізноманіття.
 
Дана премія була вручена за проект “Екологічне місто: Ecobattle”.
 
Ми вже розповідали про чудову та цікаву настільну гру - Ecobattle. Ідея полягає у тому, щоб через ігрову форму донести дітям необхідність охорони навколишнього середовища, сортування побутових відходів.
Лауреатка, котра взяла 2гу премію буде втілювати в життя проект озеленення міста Миколаїв, а переможниця - проект з компостування опалого листя.
 
Ми щиро вдячні фонду Yves Rocher за підтримку проектів, котрі важливі для збереження навколишнього середовища для нас та майбутніх поколінь. Бренд є яскравим прикладом соціальної-відповідальності бізнесу світового маштабу.
Цікаві факти:
  • премію започаткував Жак Роше - син засновника бренду Yves Rocher, президент фонду Yves Rocher;
  • премія існує вже 15 років;
  • нагороду отримали близько 400 жінок;
  • на премію починаючи з 2001 року було виплачено більше ніж 1 800 000 євро;
  • В премії беруть участь 11 країн;
  • проекти підтримані більше ніж в 50ти країнах світу;
  • при оцінці проекту є 7 основних критеріїв, якими керується жюрі;
  • в березні, у Франції, відбудеться 17-та Міжнародна церемонія нагородження премії “Земля жінок 2018”, на котру з’їдуться перші лауреатки всіх країн-учасниць.