Щастя дітям

 

Нещодавно ми мали задоволення приєднатись до волонтерської ініціативи та посприяти в облаштуванні ігрової кімнати у КЗ "Жмеринський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей". Волонтери-благодійники , а це звичайні небайдужі вінничани, можливо, навіть, ваші сусіди чи колеги, об’єднались у групу «Щастя дітям» у Viber. 50 вінничан та вінничанок скидаючись коштами, або ж просто, хто чим може, всього за два місяця допомогли не одному дитячому будинку-інтернату, а саме: 
1. Соціальний центр матері та дитини м. Козятин (дві поїздки 30.12.2017 та 29.01.2018)
2. КЗ «Жмеринський центр соціально -психологічної реабілітації дітей (30.12.17 передноворічне вітання діток з гостинцями, солодощами, подарунками, канцелярією, засоби особистої гігієни , одягом, взуттям, іграшками та 2.02.2018 ремонт ігрової)
3. Дитбудинок «сірої зони» АТО - Часів Яр - 47 діток забезпечені одягом, канцелярією, технікою, солодощами, фруктами, овочами, крупами, іграшками , книгами , новою білизною
3. С. Орловське «сірої зони» АТО 27 дітей забезпечені також всім вищесказаним
4. Тульчинський дитячий будинок інвалідів - одяг, іграшки, памперси, солодощі, харчі, засоби гігієни , фрукти та інше 
5. Всього за два тижня зробили майже капітальний ремонт ігрової кімнати в Жмеринці.

Сказати направду – можливо не відбулось би все це буденне диво, якби у волонтерської ініціативи не було енергійного та «запального» лідера. Богдана Борук, лікар анестезіолог - реаніматолог дитячий у Центрі матері та дитини, займаючись доброю справою , спонукала оточуючих її людей та зуміла стати чудовим організатором та мотивувати, навіть незнайомих людей об’єднуватись, змогла довести та наочно продемонструвати, що вклад кожного є найціннішим, і що спільно, ми здатні робити великі, хороші справи.


​Фонд «Подільська громада» дізнався про групу «Щастя дітям» випадково, місяць тому, та поспостерігавши за її діяльністю і переконавшись у щирості намірів та реальних діях вирішили приєднатись до допомоги фінансово та матеріально.
​Вже більше двох років тому, разом із спільнотою вінницьких художників «Breakfast and Sketch» ми запустили проект «Листівка із Вінниці»  За цей час, від продажу листівок, було зібрано близько 5000 грн. Та реалізувати художній проект у Центрі матері та дитини, з технічних причин, не вдалося. Тому спільно із скетчерами було прийняте рішення доєднати частину зібраних коштів до проекту групи «Щастя дітям» та допомогти із розмалюванням та облаштуванням ігрової кімнати у Жмеринському центрі. Спільними зусиллями кімнату вдалося повністю перевтілити із сірої буденності та розмалювати у всі кольори веселки, також в ній було повністю замінено освітлення на нові сучасні лампи, було придбано 48м2 м’якого ковроліну для комфорту діткам, замінено плінтуси , подаровано полички та інші елементи декору, 4 крісла груші та нові іграшки для діток. Ось що вийшло завдяки синергії команди  благодійників з групи «Щастя дітям». 

 

 

 


Ще багато років ці малюнки будуть радувати та розвивати діток, а тепло , щирість, любов та енергія, з якими вони створювались, наповнювати вихованців центру впевненістю у власних силах та відчуттям турботи.
Хочемо подякувати всім, всім, хто долучився, а особливо колег Богдани Борук. 
Окрема подяка ТМ «Солодка мрія» та Івент агенції «Feel» за смачнющий торт та інші смаколики для діток центру.


Решта коштів проекту «Листівка з Вінниці», ми все ж сподіваємось, втілиться у малюнки на стінах Центру матері і дитини або в любому іншому оздоровчому чи освітньому дитячому закладі.