Поїздка не для ВІЙНИ - а заради МИРУ!!!!!

 

Поїздка не для ВІЙНИ - а заради МИРУ!!!!! Спільний виїзд у зону АТО волонтерів БФ «Подільська громада» та ГО «Мольфар».

"Ось повернулись до Вінниці і перш за все хочу подякувати ДІВЧАТАМ та ХЛОПЦЯМ, які на Сході нашої країни боронять нас від ворога. Також хочу подякувати усім хто допомагав та передавав частинку своєї допомоги та підтримки, яка є надзвичайно важлива у нашій спільній боротьбі" - Голова Наглядової ради ФГ "Подільська громада" Андрій Дручинський.

Спільними зусиллями нам вдалось передати: Монітор стану пацієнта HEACO G3H. Монітор буде передано для військових медиків волонтерів, які безпосередньо з передової вивозять поранених, надають першу медичну (хірургічну) допомогу та доставляють поранених до стаціонарних медичних закладів. Долучились до ГО «Мольфар» у виготовленні системи дального дистанційного тепловізійного моніторингу лінії фронту. Цей прилад дає можливість виявлення противника до двох кілометрів, в залежності від того чи то фігура (людина) чи техніка. Два монітори 32 дюйми. Монітори передані на позиції для підключення до системи відео спостереження «ОКО Мольфара», які уже працюють на передовій, що відповідно покращить видимість та можливість моніторингу лінії зіткнення.

Для бійців було придбано та передано одяг, будівельні матеріали та інше обладнання для забезпечення роботи військових підрозділів, утеплювач піно поліетиленовий для утеплення бліндажів, кабель електричного живлення 220 вольт 1000 метрів для проведення електроенергії, зварювальний апарат для ремонту техніки, бензопили для забезпечення дровами особового складу, лампочки енергозберігаючі, бочки для води, сокири, обігрівач,набір ключів, електрогенератор, комбінезони вітрозахисні, бафф зимовий, медикаменти тощо.

Все це нам вдалось придбати за підтримки професора INSEAD Лудо Ван Дер Хейдена у партнерстві з Українською Академією Корпоративного Управління, за що висловлюється велика подяка. Також було передано обладнання та смаколики від ГО «Мольфар», оселедці від «Бріз-Т», олійка, переноски від Олега Поліщука, будівельні матеріали та бінокль від Олександра Шатайла, електрогенератор від водіїв смт. Крижопіль, смачнючі молокопродукти від Юрія Тири та його партнерів, вареники від ДНЗ ЦПТО №1 міста Вінниці, продукти від небайдужих жителів Крижополя, шини та акумулятори від пана Мирослава, тепла куртка для самого кращого водія 24 бригади від пана Миколи, маскувальні сітки від дітей та викладачів Гуманітарної гімназії №1 міста Вінниці, електроди від наших друзів та багато іншого від патріотів Поділля та усієї України.

Україна Переможе!!!